Euro
10.7653
0.17%
Dolar
9.2801
0.21%
Altın
526.86
0.09%
Borsa
1.413
0.27%
Bitcoin
576.123
3.39%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C

  Fatih'te soyguncular boş kasayı çaldı İZLE

  Fatih'te bir iş yerine giren hırsızlar, boş çelik kasayı çaldı. Soygun anı güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.
  • 06.01.2015 - 09:00
  Fatih'te soyguncular boş kasayı çaldı İZLE

  Fatih te soyguncular boş kasayı çaldı İZLE #1

  Olay, 3 Ocak'ta gece yarısı meydana geldi. Fatih'te bir iş yerinin önüne gelen 4 kişi, etrafta kimsenin bulunmadığından emin olunca elektrik kepengi demir çubuk yardımıyla açtı.

  BOŞ KASAYI ÇALDILAR

  İçlerinden biri dükkana girerken, diğerleri etrafı kollamaya devam etti. Şahıslar kasanın yerini bulunca zanlılardan biri daha dükkana girdi. Kasa bir beze koyularak güçlükle yerinden kaldırıldı. Soyguncular içinde para bulunmayan kasayı alarak olay yerinden uzaklaştı.

  Fatih'te soyguncular boş kasayı çaldı İZLE

  "BEKÇİLİ DÖNEME HASRET KALDIK"

  Hırsızlık olaylarına alıştıklarını ifade eden ayakkabıcı işyeri sahibi İmdat Ulutürk, "Ekonomik zorluklar altında insanların ayakta durmakta güçlük çektiği bu dönemde herhangi bir önlem alınmıyor. Gece buralar çok sakin. Uzay çağındayız ama bekçili döneme hasret kaldık. Yakalanan suçluların hak ettiği cezayı alması lazım. Hırsızların kanun boşluklarından yararlanarak dışarıda gezmesi ağırımıza gidiyor. Biz vergilerini ödeyen dürüst esnafız. Bu hırsızlık olayları bizi çok üzüyor. Esnaf olarak çok canımız yanıyor. Buna bir çözüm bulmak gerekiyor. Esnaf olarak sokağı özel güvenliğe vermeyi düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.ü

  Fatih te soyguncular boş kasayı çaldı İZLE #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir