Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
487.847
-0.88%
-2ºC
İstanbul
Bulutlu -2 C

  Fatma Şahin küçük babunu ziyaret etti

  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, dünyaya geldikten sonra annesi tarafından terk edilen ve bebek gibi bakılan küçük babunu kucağına alarak şefkat gösterdi.
  • 24.11.2014 - 09:22
  Fatma Şahin küçük babunu ziyaret etti

  Fatma Şahin küçük babunu ziyaret etti #1

  Gündüz klinikte gözetim altında tutulan ve şırıngayla beslenen, akşamları ise hayvanat bahçesindeki kliniğin sorumlusu Özsun Yurt Güneş tarafından eve götürülerek bakılan yavru babun, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından Güneş'in evinde ziyaret edildi.

  KÜÇÜK PRENS ADI VERİLDİ

  Yavru babunun biberonla beslenmesine yardım eden Şahin, pelüş ayıya sarılmasıyla hafızalarda yer edinen babuna pelüş maymun hediye etti. Küçük babunu eline alarak seven Şahin, Özsun Yurt Güneş'in 9 yaşındaki kızı Aleyna'nın kimseyle paylaşmadığı oyuncaklarını babunla paylaştığını öğrenince, "Yavru babunun ismini kızımız koymalı" dedi ve Aleyna'nın talebi üzerine babuna "Küçük prens" adı verildi.

  Fatma Şahin küçük babunu ziyaret etti #2

  "KÜÇÜK YAVRUMUZU KAYBEDEBİLİRDİK"

  Klinik sorumlusu Özsun Yurt Güneş'e ilgisinden dolayı teşekkür eden Şahin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, doğadaki her canlının yaşam hakkının en doğal haklardan birisi olduğunu söyledi. Belediye olarak bu hakkı maksimum seviyede sağlamak için fedakarca çalıştıklarını dile getiren Şahin, "Bugün ziyaretimize asıl konu olan şey de bu fedakarlık. Özsun hanım, 2 çocuk annesi olmasına rağmen sanki 3. çocukları gibi bu babuna bakıyor. Özsun hanım bu fedakarlığı yapmasa muhtemelen küçük yavrumuzu kaybedebilirdik" dedi.

  Fatma Şahin küçük babunu ziyaret etti #3


  Görüş Bildir