Petrol
97.05
0.48%
Euro
18.1926
-0.37%
Dolar
18.1118
0.18%
Altın
1.019
-0.24%
Borsa
302
0.00%
Bitcoin
397.004
-6.85%
29ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 29 C
  Filiz Aker'in yeğeni konuştu

  Filiz Aker'in yeğeni konuştu

  Vatan Şaşmaz'ı öldüren Filiz Aker'in yeğeni oryantal Dora, teyzesiyle olan son konuşmalarını anlattı.
  • Ajanslar
  • 27.08.2017 - 23:26

  Filiz Aker'in yeğeni oryantal Dora, Aker'le oteldeki son konuşmalarını basın mensuplarına anlattı.

  Filiz Aker’in yeğeni Dansöz Dora şöyle konuştu:

  "TEYZEM DUYGUSAL KONUŞMALAR YAPIYORDU"

  “Cafedeydik. Oturuyorduk duygusal konuşmalar yapıyordu. Çok mutluyum diyordu. Hiç bu kadar mutlu olmadım ama benim mutluluğum seni üzebilir sakın üzülme falan filan diyordu. Bir yarım saat yukarı çıkacağım bir arkadaşımla görüşeceğim dedi. 10 dakika geçti aradım geliyor musun canım dedim, geliyorum dedi.

  Filiz Aker in yeğeni konuştu #1

  "KAPI AÇILINCA BAKTIK YERDE YATIYOR VATAN"

  Sonra yine zaman geçti aradım telefonu kapalıydı. Otelden de aradım. yukarı çıktım kapıyı çaldım kimse açmıyor. Teyzeme ona ulaşamıyorum dedim. Güvenlik aldık resepsiyondan. Kapıyı açtırdık. Üst kilit kilitliydi. Kapı açılınca baktık yerde yatıyor Vatan. Kırmızı gömlekli kotlu birini gördük herhalde Vatan’dır bu dedik.

  "NEDEN VATAN'LA BULUŞTU BİLMİYORUM"

  Teyzemle Vatan’ın ilişkisi çok daha öncesine dayanıyor şu anda öyle birşey yoktu. Yeni bir ilişki yoktu. Neden Vatan’la buluştu bilmiyorum. Hiçbirşeyden haberim yok.

  Filiz Aker'in yeğeni konuştu VİDEO

  Filiz Aker in yeğeni konuştu #2

  "TEYZEM YILLARDIR PLATONİK AŞIKTI"

  Teyzem yıllardır Vatan’a aşıktı platonik olarak. İnan teyzeme üzülüyorum. ama o kadar da çok Vatan’a üzülüyorum ki. Eşi hamile miymiş onu da bilmiyorum. Sadece bana yarım saat yukarı çıkıyorum diye diretti. Bir arkadaşım dedi geliyorum dedi. Teyzem uzun zamandır burada kalıyordu. Yaklaşık bir senedir falan. Ben de Ahmet’le evlenince burdan gelin çıktım.

  İKİ SENEDİR TEYZEM BU OTELDE KALIYORDU

  Teyzemde tutku halindeydi. Vatan’ın hiçbir suçu yok. Teyzemin bitmeyen bir Vatan aşkı vardı. Teyze saçmalama derdim. "Karısını boşayacak benimle evlenecek" derdi. Neden böyle oldu hiç bilmiyorum. Yerde bir adam yatınca Vatan’a olan aşkını bildiğimden odur dedim. Teyzeme çok üzüldüm ama Vatan’a 10 kat daha üzüldüm. Neredeyse iki senedir teyzem bu otelde kaldığından (silahı öyle sokmuş olabilir diyor)..."

  Filiz Aker in yeğeni konuştu #3

  Filiz Aker in yeğeni konuştu #4  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir