Euro
11.1419
0.04%
Dolar
9.5843
0%
Altın
556.85
0.59%
Borsa
1.493
0.88%
Bitcoin
600.843
0.64%
12ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 12 C

  Gaziantep'te gönüllü Suriyeli doktorlara plaket verildi

  Gaziantep Valiliği'nde, koronavirüs salgını sürecinde gönüllü olarak şehrin giriş çıkışlarında ateş ölçümü yapan Suriyeli doktorlara plaket takdim edildi.
  • İHA
  • 24.06.2020 - 17:06
  • Güncelleme : 24.06.2020 - 17:06
  Gaziantep'te gönüllü Suriyeli doktorlara plaket verildi

  Gaziantep Valiliği tarafından, Gönül Seferberliği Kampanyası kapsamında koronavirüs salgını sürecinde kentte gönüllü olarak görev alan Suriyeli doktorlara plaket verildi.

  Salgını sürecinin başladığı ilk günlerden itibaren özellikle şehrin giriş-çıkışlarında, vatandaş yoğunluğunun fazla olduğu noktalarda, çarşı girişlerinde ve pek çok noktada hiçbir ücret almadan gönüllü olarak görev yapan Suriyeli doktorlara, plaketlerini Gaziantep Valisi Davut Gül verdi.

  Suriyeli doktorların, şehrin çeşitli noktalarından çalışması için Gaziantep Valiliği ile koordinasyonu sağlayan Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı Arif Kurt’a da plaket takdim edildi.

  Gaziantep te gönüllü Suriyeli doktorlara plaket verildi #1

  "KARDEŞLİK ZOR ZAMANLARDA BELLİ OLUYOR"

  Plaket takdim programında açıklamalarda bulunan Gaziantep Valisi Davut Gül, “Koronavirüs salgını döneminde özellikle ilimizin giriş ve çıkışlarında gelen vatandaşlarımızın ateşlerini ölçtünüz. Bu salgının ilk başladığı dönemlerde çok önemliydi. Bu konuda siz Suriyeli doktorlar bize çok yardımcı oldunuz. Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı Arif Kurt Bey de buna vesile oldu. Ona da desteği için teşekkür ediyoruz. Kardeşlik zor zamanlarda belli oluyor. Sonuç olarak hepimiz aynı gemideyiz. Bu şehrin sağlığı ve güvenliği hepimizi ilgilendiriyor. O yüzden sizler de hemşehri bilinciyle burada üzerinize düşeni yaptınız. Allah hepinizden razı olsun.” diye konuştu.
  Vali Gül’ün konuşmasının ardından plaket takdimleri yapıldı.

  Gaziantep te gönüllü Suriyeli doktorlara plaket verildi #2

  Gaziantep te gönüllü Suriyeli doktorlara plaket verildi #3

  Gaziantep te gönüllü Suriyeli doktorlara plaket verildi #4

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir