Euro
15.4546
0.90%
Dolar
13.6127
0.62%
Altın
796.2190
0.86%
Borsa
1,989.53
0.49%
Bitcoin
568.653
-0.89%
4ºC
İstanbul
Bulutlu 4 C

  Gece kulübündeki hesabı benzinliği soyarak ödedi

  Bursa'da gece kulübünde eğlenen iki kafadar, gelen hesabı ödeyemeyince benzin istasyonunu soydu.
  • DHA
  • 07.04.2016 - 15:25
  Gece kulübündeki hesabı benzinliği soyarak ödedi

  Gece kulübündeki hesabı benzinliği soyarak ödedi #1

  Merkez Osmangazi İlçesi’nde olay Kamuran B., arkadaşı Ali D. ile önceki akşam birlikte gittiği gece kulübünde masasına konsomatris çağırıp eğlendi.

  1250 LİRA GELEN HESABI ÖDEMEYEDİ

  Daha sonra gelen bin 250 lira hesabı gören Kamuran B. yanında para olmadığını belirtip arkadaşından hesabı ödemesini istedi. Bunun üzerine Ali D. kredi kartı ile ödeme yaptı.

  BENZİN İSTASYONUNU SOYDU

  Gece kulübünden çıkan iki arkadaş, Ali D. yönetimindeki otomobile binerek gitmeye başladı. Yolda Ali D. “Masaya konsomatris çağırmasan bu kadar hesap gelmezdi. Paramı istiyorum” dedi. Bu söze öfkelenen Kamuran B., arkadaşından yol üzerinde gördüğü benzin istasyonunun yakınında aracı durdurmasını istedi. İddiaya göre duran araçtan inerek benzin istasyonuna giden Kamuran B., market çalışanı Nurettin K.’nin boğazına bıçak dayayarak kasada bulunan 700 lira ile iki paket sigarayı alıp uzaklaştı.

  Gece kulübündeki hesabı benzinliği soyarak ödedi #2

  MARKETİ SOYDUĞUNU ÖĞRENİNCE OLAY YERİNDEN AYRILDI

  Araca dönen Kamuran B. gasp ettiği 700 lirayı kredi kartı ödemesi yapması için arkadaşına verdikten sonra kendisini evine bırakmasını istedi. Kamuran B.’yi evine bırakan Ali D. durumu öğrenmek için benzinliğe dönerek yakıt aldı ve arkadaşının marketi soyduğunu öğrenince hemen olay yerinden ayrıldı. Güvenlik kameralarını inceleyen polis kimliğini tespit ettiği Kamuran B. ve Ali D.’yi evlerinde gözaltına aldı.

  TUTUKLANDI

  Sorgulamalarından sonra ifadeleri alınan şüpheliler ‘Silahlı yağma’ suçundan çıkartıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklandı.


  Görüş Bildir