Euro
10.3932
0.82%
Dolar
8.8493
1%
Altın
498.17
1.48%
Borsa
1.395
-0.46%
Bitcoin
394.681
3.40%
15ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 15 C

  Gelinin saçını damat yaptı

  Damat, herkesin önünde gelinin saçını yaptı..
  • 15.04.2012 - 14:55
  Gelinin saçını damat yaptı

  Gelinin saçını damat yaptı #1

  İzmir Bornova Belediyesi Evlendirme Dairesi ilginç bir evliliğe tanıklık etti. Bornova Belediyesi Evlendirme Dairesinde evlenmek için belediyeye başvuran berber Necip Can nikah kıyılmadan önce, salonu dolduran yakınlarının gözü önünde hayatını birleştireceği Eylem Eyhan'nın saçlarını kendisi yaptı.

  Yıllardır Bornova Özkanlar Mahallesinde berber dükkanı olan Necip Can, eşinin saçını en iyi kendisinin yapabileceğini düşünerek, nikahları kıyılmadan önce mutlu günlerine tanıklık etmeye gelenlerin alkışları arasında gelinin saçını yaptı.

  İLGİNÇ BİR ANIMIZ OLSUN İSTEDİK

  Düğün gününde önce kendisi hazırlanan Necip Can daha sonra nikah salonunun kıyılacağı sahnede birkaç dakika sonra dünya evine gireceği Eylem Eyhan'ın topuzunu yaparken çırağının yardımını da aldı. Damat Necip Can'ın gelinin saçının yaparken bir hayli heyecanlı olduğu gözlendi. Saç yapımının ardından nikah masasına oturan çift düzenlenen düğün merasimiyle dünya evine girdi. Uzun süre gelinin saçını yapan damat Can, "Eşimin saçını kendim yapmak istedim. Dostlarımızla ilginç bir anımız olsun istedik." dedi. Necip Can tanışmamıza eşinin 9 yaşındaki küçük oğlu Egemen Kurt vesile olduğunu söyledi. Gelin Eylem Eyhan ise artık saçını hep eşinin yapacağını söyleyerek, "Arkadaşlarım da saçlarımdaki değişikliğin farkında" dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir