Petrol
86.73
-0.28%
Euro
19.4769
0.41%
Dolar
18.6391
0.04%
Altın
1.067
0.70%
Borsa
5083
2.11%
Bitcoin
323.407
1.09%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C

  Gelinine kızgın yağ döken kayınvalide serbest bırakıldı

  Tekirdağ'da gelininin üzerine kızgın yağ döken kayınvalide, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.
  • AA
  • 15.11.2016 - 13:07
  Gelinine kızgın yağ döken kayınvalide serbest bırakıldı

  Gelinine kızgın yağ döken kayınvalide serbest bırakıldı #1

  Kayınvalidesinin üzerine kızgın yağ dökmesi sonucu yaralandığı iddia edilen gelin hastanede tedavi görüyor.

  GELİNİNİN ÜZERİNE KIZGIN YAĞ DÖKTÜ

  Çocuğunun bakımına yardımcı olması üzerine Tekirdağ'da yaşayan Nursel Demir, kayınvalidesi Fatma Ç'den ricacı oldu. Kayınvalidenin, uyuduğu sırada gelininin üzerine kızgın yağ döktüğü iddia edildi.

  KAYINVALİDE SERBEST BIRAKILDI

  Yaralı gelin Nursel Demir önce Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı, oradan da Çorlu'daki özel bir hastaneye sevk edildi. Kayınvalidesinden şikayetçi olan Nursel Demir'in yanık ünitesindeki tedavisi sürüyor. Gelininin kendisine iftira attığını öne süren Fatma Ç. ise polis merkezindeki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

  "SONUNA KADAR HUKUKİ MÜCADELEMİ SÜRDÜRECEĞİM"

  Nursel Demir, AA muhabirine, kayınvalidesiyle ilişkilerinin evlendiği ilk günlerden bu yana iyi olmadığını söyledi. Daha önce de kayınvalidesiyle aynı evi paylaştıklarını ancak anlaşamadıkları için eşiyle ayrı eve çıktığını anlatan Nursel Demir, şunları kaydetti:

  "Eşimin rahatsızlığından dolayı kaynanam yaklaşık 10 gündür bizdeydi. Ben eşimin sağlık sorunlarıyla uğraşırken, 5 yaşındaki çocuğumuza bakması için bize gelmişti. 6 yıldır yani evlendiğimden bu yana kayınvalidemle tartışmalarımız ve sorunlarımız oluyordu. Sabah eşimin tahlilleri için İstanbul'a gidecektik ve biraz erken yattık. Sabaha karşı acı ve yanmayla çığlık çığlığa uyandım. Hemen eşime seslenerek yardım istedim. Bu arada kayınvalidemi elindeki su ısıtıcısıyla gördüm. Göz göze geldik, 'sen ne yaptın' dedim. Bu sırada çığlık seslerimden dolayı komşularımız evimize toplandı. Daha sonrasını bayıldığım için hatırlamıyorum. Yaşanan bu olaydan dolayı şikayette bulundum. Sonuna kadar hukuki mücadelemi devam ettireceğim.''

  Gelinine kızgın yağ döken kayınvalide serbest bırakıldı #2

  "GENEL DURUMU İYİ ANCAK YÜZ KISMINDA İZ KALMA SORUNU OLABİLİYOR"

  Demir'in tedavisine devam eden Plastik Rekonstrüklif ve Estetik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Sinan Öztürk de, Demir'in vücudunun kızgın yağ ile yanmış olduğu teşhisini koyduklarını belirtti. Nursel Demir'in vücudunda 2. derece yanıklar olduğunu anlatan Dr. Öztürk, "Acilde yapılan ilk pansumanının ardından servise çıkarttık. Yüz, kol ve boyun bölgesinde ikinci derece yanıklar var. Klinikte takibimiz devam ediyor. Genel durumu iyi ancak, yanıklar yüz kısmında olduğu için iz kalma sorunu olabiliyor. Çalışmalarımız izi en az seviyelere indirmek için. Şu an pansumanlarımız da iyiye gidiyor. Yaklaşık 14 günlük bir süre daha kontrol altında kalması gerekiyor. Daha sonra hastamızı taburcu etmeyi planlıyoruz.'' dedi.

  Gelinine kızgın yağ döken kayınvalide serbest bırakıldı #3


  Görüş Bildir