Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
474.270
0.52%
13ºC
İstanbul
Açık 13 C

  Genç bisikletçinin feci sonu

  İstanbul'da TEM Bağlantı yolunda bisiklet süren profesyonel bisikletçi Cenk Sanşan(36), hafriyat kamyonunun altına girdi.
  • 13.03.2016 - 16:48
  Genç bisikletçinin feci sonu

  Genç bisikletçinin feci sonu #1

  Kaza, Pendik Kaynarca TEM Bağlantı yolunda saat 11.30’da meydana geldi. İddiaya göre profesyonel bisiklet sürücüsü 3 arkadaş gezintiye çıktı. Hafriyat kamyonu bisikletçilerin yanından geçtiği sırada Cenk Sanşan, bisikletin dengesini kaybetti. Kamyonun deposuna çarptıktan sonra bisikletinden düşen Sanşan kamyonun altında kaldı. Sanşan olay yerinde hayatını kaybetti.

  Genç bisikletçinin feci sonu #2

  CESET MORGA GÖTÜRÜLDÜ

  Kazayı gören arkadaşlarının ihbarı üzerine olay yerine polis ve ambulans sevk edildi. Olay yeri güvenlik şeridi ile kapatıldı. Polisin ve savcının incelemelerinin ardından Cenk Sanşan’ın cenazesi Kartal Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Hafriyat kamyonunun sürücüsü Kemal A. ve görgü tanıkları ifade vermek için emniyete götürüldü. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

  Genç bisikletçinin feci sonu #3

  ARKADAŞI KAZAYI ANLATTI

  Lojistik firmasında muhasebe uzmanı olduğu öğrenilen Cenk Sanşan’ın arkadaşı Tolga Zengin profesyonel bisikletçi olduklarını söyledi. Kazayı anlatan Zengin, kamyoncunun bir suçu olmadığını belirterek şöyle konuştu: "Kamyon geliyordu. Ben en önde gidiyordum, arkadaşlarım arkamdaydı. Ezilen arkadaş en arkadaydı. Kamyon buradan geçerken çarptı altına aldı. Kamyonun bir suçu yok. Zaten yol çok dar. Arkadaş da dengesini kaybetti. Kamyon geçsin diye kenardan gidiyorduk. Arkada ne olduğunu görmedik, en arkadaydı arkadaşımız. Kamyonun bir suçu yok. Kamyon düz yolunda gidiyordu, biz de düz yolumuzda gidiyorduk. Arkadaş dengesini kaybederek kamyonun altında kaldı" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir