Genç kadın mesai arkadaşını bıçakladı

Genç kadın mesai arkadaşını bıçakladı

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde, genç bir kadın, kendisini rahatsız ettiğini ileri sürdüğü mesai arkadaşını bıçakla yaraladı. Ağır yaralanan genç garson hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken zanlı kadın polis tarafından gözaltına alındı.

VATANDAŞLAR İHBAR ETTİ

Bursa Emniyet Müdürlüğü '155 Polis İmdat Hattı'na yapılan bir ihbar üzerine Çırpan Mahallesi İlkbahar Caddesi'ne giden ekipler, bir işyerinde garson olarak çalışan S. K.'yi (34) bıçaklanmış halde kanlar içinde yerde yatarken buldu.

S.K.'nin başında birinin elinde bıçak bulunan iki kadın vardı. Polis elinde bıçak olan G.Ş. (28) ile olayı gerçekleştirdiği belirlenen F.A'yı (31) gözaltına alındı.

BENİ SÜREKLİ RAHATSIZ EDİYORDU

Olay yerine gelen 112 Acil Servis Ambulansı tarafından Bursa Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralı S. K.'nin sağlık durumunun ise ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Yapılan incelemede G,Ş.'nin olayı "Ablamın 4 çocuğu var" düşüncesiyle üstlenmek istediği, S. K.'yi F. A.'nın bıçakladığı ortaya çıktı.

F. A., polise verdiği ilk ifadesinde, "Aynı işyerinde garson olarak çalıştığımız S. K. beni sürekli rahatsız ediyordu. Buluştuk ve bıçakladım" dedi.

F. A. gözaltına alınırken, soruşturmanın sürdüğü bildirildi.