Petrol
97.02
0.74%
Euro
18.4096
0.72%
Dolar
17.8709
-0.16%
Altın
1.028
-0.45%
Borsa
283
0.00%
Bitcoin
426.575
2.01%
25ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 25 C

  Gizem'in katil zanlısı: Bugün yarın kendimi öldürürüm

  Adana'da 6 yaşındaki Gizem Akdeniz'i öldüren şahıs, çok pişman olduğunu söyleyip, "Bugün yarın kendimi öldürürüm" dedi.
  • 30.04.2014 - 10:20
  Gizem'in katil zanlısı: Bugün yarın kendimi öldürürüm

  Gizem in katil zanlısı: Bugün yarın kendimi öldürürüm #1

  Adana'da pazar günü kaybolan 6 yaşındaki Gizem Akdeniz'i öldürdüğü ileri sürülen kişinin doğuştan kalbinin delik olduğu ailenin bu yüzden de kızlarını zanlı ile evlendirmek istemediği ortaya çıktı.

  KATİLİN DOĞUŞTAN KALBİ DELİK

  Merkez Çukurova ilçesi Kabasakal Mahallesi'nde mezarlık arkasındaki Rüzgarlı Tepe mevkiinde bıçaklanmış ve yakılmış halde cesedi bulunan 6 yaşındaki Gizem Akdeniz'in katil zanlısı S.A. ile ilgili ilginç ayrıntılar ortaya çıkıyor. Mahkemede, minik kızı ablasından ayrıldıktan sonra intikam duygusuyla bıçaklayıp üzerine benzin döküp diri diri yaktığını itiraf eden S.A'nın doğuştan kalbinin delik olduğu ortaya çıktı.

  Gizem in katil zanlısı: Bugün yarın kendimi öldürürüm #2

  KALBİ DELİK DİYE KIZ VERMEDİLER

  S.A.'nın Gizem'in ablası ile 1.5 yıl sevgili olduktan sonra evlenmek için istettiği ancak özellikle Gizem'in anne tarafının İngilizce öğretmenliği bölümünde okuyan kızları Gamze Akdeniz'in kalbi delik birisine veremeyeceklerini söyledikleri öğrenildi. S.A.'nın da bunun üzerine cinayeti işlediği belirlendi. Kalbi delik olan S.A.'nın emniyetteki sorgusunda bir kaç kez kalbinden rahatsızlandığı bu nedenle ifadesinin güçlükle alındığı sağlık ekiplerinin çağrıldığı da öğrenildi.

  "BUGÜN OLMAZSA YARIN KENDİMİ ÖLDÜRÜRÜM"

  Ayrıca S.A.'nın yaptığından çok pişman olduğu, intihar etmek istediğini söylediği, "Bugün olmazsa ben yarın kendimi öldürürüm, çok acı çekiyorum, vicdanım sızlıyor" dediği belirlendi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir