Euro
10.7294
-0.16%
Dolar
9.2589
-0.02%
Altın
527.09
0.13%
Borsa
1.41
0%
Bitcoin
575.772
2.09%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C

  Haluk Koç’un sekreterini yıkan cinayet kameralara yansıdı

  Haluk Koç'un sekreterinin eşinin komşusu tarafından öldürülme anı görüntüleri ortaya çıktı.
  • 23.01.2015 - 14:54
  Haluk Koç’un sekreterini yıkan cinayet kameralara yansıdı

  Haluk Koç’un sekreterini yıkan cinayet kameralara yansıdı #1

  CHP Sözcüsü Haluk Koç'un sekreteri Eda Özkara'nın öğretmen eşi Levent Özkara tartıştığı komşusu A.K. tarafından kafasına üç el ateş edilerek öldürüldü. Zanlı Aytekin Koçak'ın daha önce de cinayet nedeniyle 10 yıl hapis yattığı ortaya çıktı.

  GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

  Cinayet, Özkara'nın 13 yaşındaki oğlu Hüseyin Alp'in gözleri önünde yaşandı. Levent Özkara, önceki gün öğle saatlerinde 13 yaşındaki oğlu Hüseyin Alp’i okula götürmek için evlerinden çıktıkları sırada binanın girişinde Aytekin Koçak ile karşılaştı. Özkara ile komşusu Koçak arasında Koçak’ın evinde hafta sonu yapılan gürültü nedeniyle tartışma yaşandı. Kameralara yansıyan tartışma sırasında Özkara, oğlu Hüseyin’e oradan uzaklaşmasını söyledi.

  KORKUDAN SAKLANDI

  13 yaşındaki Hüseyin Alp’in uzaklaştığı yerden babasına baktığı bir anda belindeki ruhsatsız tabancasını çeken Koçak, Özkara’ya ateş etti. Başından vurulan Özkara yere düşerken, Koçak başına 2 el daha ateş etti.

  Haluk Koç’un sekreterini yıkan cinayet kameralara yansıdı #2

  VURULAN BABASININ YANINA GİTTİ

  Babası gözleri önünde 3 kurşunla vurulan Hüseyin Alp, önce park halindeki araçların arkasına saklandı. Sonra ise yerde yatan babasının yanına giderek dizleri üzerine düştü.

  10 YIL HAPİS YATMIŞTI

  Korkunç cinayetin ardından harekete geçen polis ekipleri, Cinayet nedeniyle 10 yıla yakın hapis yattığı öğrenilen Koçak’ı akrabalarıyla para almak için buluşurken ruhsatsız silahıyla birlikte yakaladı. Koçak, Özkara’nın kendisini tahrik ettiğini iddia etti.

  Koçak’ın kan davası nedeniyle daha önce de cinayet işlediği ve yaklaşık 10 yıl hapis yattığı öğrenildi. Mahkemeye çıkarılan zanlı, tutuklanarak cezaevine konuldu. Cinayet, apartmanın güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye kaydedildi.

  Haluk Koç’un sekreterini yıkan cinayet kameralara yansıdı -İZLE

  HALUK KOÇ'UN SEKRETERİNİN EŞİYDİ

  Levent Özkara'nın CHP Sözcüsü Samsun Milletvekili Haluk Koç'un 15 yıllık sekreteri Eda Özkara'nın eşi olduğu öğrenildi. 44 yaşındaki Özkara'nın bir lisede kimya öğretmenliği yaptığı belirtildi.


  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir