Petrol
86.65
-4.21%
Euro
17.8436
-1.10%
Dolar
18.414
0.52%
Altın
973.28
-1.08%
Borsa
3282
-0.41%
Bitcoin
351.800
-0.85%
22ºC
İstanbul
Güneşli 22 C

  Hastane bahçesinden kafatasları çıktı

  Hastane bahçesinde yapılan kanalizasyon çalışmasında kafa tasları ve insana ait olduğu belirlenen kemikler çıktı
  • 15.03.2012 - 13:09
  Hastane bahçesinden kafatasları çıktı

  Hastane bahçesinden kafatasları çıktı #1

  Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin bahçesinde yapılan kanalizasyon çalışmasında kafa tasları ve insana ait olduğu belirlenen kemikler çıktı. Kazı yapılan alan güvenlik çemberine alınıp, çalışmalar durduruldu. Olay Yeri İnceleme ekipleri çalışma başlattı. Kafa tasları ve kemikler ise incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

  ÇALIŞMALAR DURDURULDU

  Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis girişinde bulunan kanalizasyon tıkanınca hastane yönetimi ekip çağırdı. Kanalizasyonun açılması için kepçe ile acil servis girişi kazılınca ortaya kafa tasları ve kemikler çıktı. Kepçenin yaklaşık 2 metre kazdığı alanda kafa tasları ve kemikler çıkması üzerine çalışma durduruldu. Olayın emniyette bildirilmesi üzerine, alan güvenlik şeridine alındı. Bu arada ortaya çıkan kafa tasları ve kemikler ise poşetlere konularak içeriye alındı.

  İNCELEME BAŞLATILDI

  Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Olay Yeri İnceleme ekipleri, kemik ve kafataslarının çıktığı alana gelerek çalışma başlattı. Açılan çukurda inceleme yapan ekipler, başka kafa tasları veya kemik bulunup bulunmadığıyla ilgili de incelemelerini sürdürüyor. Bu arada çıkan kafa tasları ve kemiklerinde incelenmek üzüre Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.


  Görüş Bildir