Petrol
85.56
-1.86%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
359.856
-0.56%
24ºC
İstanbul
Çok bulutlu 24 C
  Hatay'da bir garip intihar girişimi

  Hatay'da bir garip intihar girişimi

  Hatay'da nehre atlayarak intihar etmek isteyen Suriyeli kişiyi kurtarmaya gelen kişi, yumruklayarak kıyıya çıkardı.
  • 28.10.2014 - 13:06

  Hatay da bir garip intihar girişimi #1

  Hatay’ın merkez ilçesi Antakya’da kentin ortasından geçen Asi Nehri'nde sabah saatlerinde garip bir intihar vakası yaşandı.

  İLK DENEME BAŞARISIZ OLDU

  Ata Köprüsü üzerinden nehre atlayan bir kişi nehirde yüzmeye başladı. Vatandaşın suya atladığını görenler durumu polise ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ve itfaiye ekiplerinin ikazlarına rağmen nehirde yüzmeye devam eden kişi nehrin bent kısmına yaklaştığında, beline ip bağlanan belediye işçisi aşağı indi. Bir kişinin nehre indiğini gören Suriye uyruklu kişi, kaçmaya başlayınca ilk kurtarma denemesi başarısız oldu.

  Hatay'da bir garip intihar girişimi İZLE

  NEHRİN ORTASINDA ADAMA YUMRUK ATTI

  Bunun üzerine kıyafetlerini çıkaran Mehmet isimli bir vatandaş, nehre inip Suriyeli şahsa doğru yüzmeye başladı. Kısa sürede Suriyelinin yanına ulaşan vatandaş, nehrin ortasında yakaladığı Suriyeliye bir yumruk attı, ardından nehrin kenarına getirdi. Burada beline ip bağlan Suriyeli, yukarıya çekildi. Yaklaşık 1 saat ekipleri ve vatandaşları oyalayan ancak sorulara cevap vermeyen şahıs bu defa da ambulansa binmek istemedi. Sivil polislerin koluna girdiği şahıs zorla ambulansa bindirilerek olay yerinden uzaklaştırıldı.

  Hatay da bir garip intihar girişimi #2

  Hatay da bir garip intihar girişimi #3

  Hatay da bir garip intihar girişimi #4


  Görüş Bildir