Petrol
86.11
-1.23%
Euro
18.1479
-0.05%
Dolar
18.5053
0.00%
Altın
996.66
0.88%
Borsa
3172
0.00%
Bitcoin
373.222
3.82%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde Ebola paniği İZLE

  Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne Ebola şüphesiyle getirilen kişiye, MERS virüsü ön tanısı konuldu.
  • 20.10.2014 - 11:59
  Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde Ebola paniği İZLE

  ebola

  Hac dönüşü fenalaşan 66 yaşındaki H.E., ebola şüphesiyle Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Hastanenin acil servisi hasta ve ziyaretçilere kapatıldı.

  ACİL SERVİS KAPATILDI

  İddiaya göre, geçtiğimiz Cumartesi günü Suudi Arabistan'dan Türkiye'ye dönen 66 yaşındaki H. E, yüksek ateş ve öksürük sebebiyle fenalaştı. H.E., ambulansla sabah saatlerinde Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Burada tedavi edilen H.E., ebola virüsü taşıyabileceği ihtimali üzerine gerekli tetkiklerinin yapılması için referans hastane Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gönderildi. Hastanın hastaneye gelmesinin ardından acil servis, hasta ve ziyaretçilere kapatıldı.

  Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde Ebola paniği İZLE

  Haydarpaşa Numune Hastanesi nde Ebola paniği İZLE #2

  HASTANE PERSONELİ MASKE TAKARAK ÖNLEM ALDI

  Boş durumdaki acil serviste görev yapan hastane personeli de korunmak için maske taktı. Güvenlik görevlileri ve sağlık personelinden bazılarının maske ile dolaştığı görüldü. Arabistan'dan geldiği belirtilen hasta, özel önlem alınarak hastane binasına alındı.

  Haydarpaşa Numune Hastanesi nde Ebola paniği İZLE #3

  MERS VİRÜSÜ ÖN TANISI KONULDU

  Hastanede hastanın tetkiklerin yapılmasının ardından Ebola virüsü taşımadığı kesinleşen hastaya, MERS virüsü ön tanısı konuldu. Bu arada kısa süre hasta ve ziyaretçilere kapatılan acil servis de yeniden hizmet vermeye başladı.

  Haydarpaşa Numune Hastanesi nde Ebola paniği İZLE #4


  Görüş Bildir