Euro
15.2330
-0.45%
Dolar
13.4774
-0.22%
Altın
802.5480
0.26%
Borsa
1945
1.82%
Bitcoin
508.457
1.93%
-1ºC
İstanbul
Çok bulutlu -1 C

  Hintli Gupta ailesinden Antalya'da 10 milyon euroluk düğün

  Hintli Gupta ailesinin oğlu Kamal Gupta'ya Antalya'da düzenlediği 3 gün 3 gecelik düğünü, 10 milyon euroya mal oldu.
  • DHA
  • 25.04.2016 - 15:07
  Hintli Gupta ailesinden Antalya'da 10 milyon euroluk düğün

  Hintli Gupta ailesinden Antalya da 10 milyon euroluk düğün #1

  Dünyanın sayılı zenginlerinden sayılan Hintli Gupta ailesinin oğlu Kamal Gupta ile ünlü bir Hintli işadamının yeğeni Palak, Antalya’da Mardan Palace Hotel’i tamamen kapatarak, 3 gün 3 gece süren muhteşem bir düğün töreniyle evleniyor.

  23 Nisan’da başlayan ve 26 Nisan’a kadar geleneksel merasimlerin yanı sıra, lüksün de sınır tanımadığı düğün için, aralarında ütücü, terzi, kuaför, dövme sanatçıları ve özel kahyaların da bulunduğu aileye bağlı toplam 385 kişi görev yapıyor. Ayrıca organizasyon şirketleri ve otel personeliyle birlikte düğün için görev yapanların sayısı 600’ü aşıyor.

  YÜZÜK PARAŞÜTLE İNDİ

  Kamal Gupta ve Palak’ın dün gerçekleştirilen yüzük merasiminde, çiftin yüzüğü paraşütle indirildi. Genç çiftin adlarının yazılı olduğu pankartın da bağlı olduğu yamaç paraşütü, gökyüzünde bir süre tur attıktan sonra yüzük merasiminin yapıldığı alana indi. Yüzük merasiminin yapıldığı plajda ise hazırlıkların bir hafta sürdüğü kaydedildi. Dün akşam ise geleneklerine göre en önemli seremonilerden biri sayılan Barat Töreni, otelin 2 dış kapısı arasında yapıldı. Yaklaşık 1.5 saat süren ve Türklerdeki gelin alma seremonisine benzeyen Barat Töreni’nde dans gösterileri de gerçekleştirildi.

  Hintli Gupta ailesinden Antalya da 10 milyon euroluk düğün #2

  HAVUZUN ÜSTÜ PLATFORMLA KAPANDI

  Avrupa’nın en büyük havuzu unvanına sahip 16 bin metrekarelik, içinde Kız Kulesi de bulunan otel havuzunun üzeri platform ile kapatılarak, düğün için sahne kuruldu. İlk iki günü geleneksel törenlerle süren düğünün gala gecesi bu akşam olacak. Platform ile üzeri kapatılan havuz kısmında, dünyaca ünlü 100 Bollywood şarkıcısı sahne alacak.

  Hintli Gupta ailesinden Antalya da 10 milyon euroluk düğün #3

  MALİYETİ 10 MİLYON EURO'YU AŞTI

  Bollywood’un ünlü isimlerinin sahneye çıkacağı platformda, kurulan çelik halatlarla akrobat ve dansçılar havada özel gösteriler yapacak. Düğünün en görkemli gecesinde, herkesin izleyebileceği muhteşem bir havai fişek gösterisi yapılacak. Gecede binlerce havai fişek atılacak. Düğünün maliyetinin ise 10 milyon Euro’yu aştığı belirtildi

  Hintli Gupta ailesinden Antalya da 10 milyon euroluk düğün #4


  Görüş Bildir