Petrol
96.47
-0.19%
Euro
18.3051
0.04%
Dolar
17.9548
0.03%
Altın
1.031
0.00%
Borsa
2795
-1.59%
Bitcoin
430.484
2.85%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C

  Hizmetçisini kovdu kocasından oldu

  Çalıştığı evin hanımı tarafından kovulan Gürcü kadın, genç ve güzel Rus arkadaşını Türkiye’ye çağırıp kadının kocasına aşk tuzağı kurdu.
  • 16.07.2015 - 10:01
  Hizmetçisini kovdu kocasından oldu

  Hizmetçisini kovdu kocasından oldu #1

  İnşaat mühendisi A.A. (37), ev işlerine yardım etmesi için eşi L.A’nın (38) isteği üzerine temizlikçi aramaya başladı. A.A., yakınlarının “Gürcü bir kadın var hem güvenilir hem titiz” tavsiyesi üzerine R.S.’yi işe aldı. Yaklaşık bir ay çalışan R.S., evin hanımı tarafından, “temizlikten anlamıyor, yaptığı yemekler de çok kötü” gerekçesiyle işten kovuldu.

  RUS ARKADAŞINI TÜRKİYE'YE ÇAĞIRDI

  Yıllardır kentte birçok evde temizliğe giden Gürcü kadın, kovulmayı gururuna yediremeyip, L.A.’dan intikam almak için plan yaptı. Öfkeli hizmetçi, genç ve güzel Rus arkadaşı İrina V.’yi tüm masraflarını karşılayacağını söyleyerek İzmir’e tatile davet etti. Sonra da eski patronundan intikam almak istediğini söyleyip yardım istedi.

  RUS ARKADAŞI MÜHENDİSİ KENDİSİNE AŞIK ETTİ

  Rusya'da mankenlik de yapan İrina V., yardım talebini kabul etti. Genç manken, Facebook hesabından A.A.’ya arkadaşlık isteği gönderdi. İkili, İngilizce sohbet etmeye başladı. Geçen sürede İrina V., mühendisi kendisine aşık etti. Moskova’da bir inşaat firmasıyla anlaşarak İzmir’i terk eden koca, eşine de “Daha fazla para kazanmak için Moskova’ya gidiyorum” dedi.

  "KOCAN ARKADAŞIMLA KAÇTI"

  Akıl almaz planı kusursuz işleyen Gürcü hizmetçi, L.A.’nın evine gidip, “Kocan arkadaşımla Rusya’ya kaçtı” dedi. İntikamını almanın mutluluğuyla, "Geçmiş olsun" diyen hizmetçi, evden ayrıldı. Şoke olan L.A., telefonla ulaştığı kocasının itirafı üzerine yıkıldı. Mahkemeye koşup boşanma davası açtı.

  "HEPSİ OYUN MUYDU?"

  Rus sevgilinin, eski hizmetçisiyle arkadaş olduğunu, kendisine tuzak kurulduğunu öğrenen mühendis A.A., İrina’yı sorguya çekti, “Hepsi oyun muydu” diye sordu. İrina V., "İlk başta arkadaşıma yardım için başlamıştım. Ama sonra sana aşık oldum" yanıtını verdi. İkili, Rusya’da yaşama kararı aldı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir