Dolar
6.8612
0.0014%
Euro
7.7611
0.1535%
Altın
1798.58
-0.2689%
Borsa
114808.56
-0.8506%
G. Altın
396.959
-0.248%
Bitcoin
63644.24
-0.0606%
21ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 21 C

  Hostes olan sevgilisini güvenlik görevlilerine dövdürdü

  Muğla'nın Bodrum İlçesi’nde, özel bir havayolu şirketinde kabin hostesi olan Selda T., kendisiyle görüşmek istemeyen erkek arkadaşının otelinde güvenlik görevlilerince dövüldüğünü iddia etti.
  • 29.06.2014 - 00:00
  Hostes olan sevgilisini güvenlik görevlilerine dövdürdü

  Hostes olan sevgilisini güvenlik görevlilerine dövdürdü #1

  İstanbul’da özel bir havayolu şirketinde kabin hostesi Selda T, yaklaşık 3 yıldır birlikte olduğu 42 yaşındaki V.E.’yi görmek için Gündoğan Mahallesi’nde işlettiği 5 yıldızlı otele gitti. V.E.’nin otelde olmadığını söyleyen güvenlik görevlileri, iddiaya göre Selda T’yi zorla dışarı çıkardı.

  Hostes olan sevgilisini güvenlik görevlilerine dövdürdü #2

  AYAĞI KIRILDI

  Bir süre sonra otelden 300 metre uzaklıktaki sokakta bekleyen Selda T’nin yanına işletmenin güvenliğinde görevli 4 kişi geldi. İddiaya göre 4 erkek genç kadını zorla otomobile bindirip dövdükten sonra araçtan attı. Sol ayağı kırılan Selda T, ihbar üzerine gelen acil yardım ekipleri tarafından ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yarın ayağındaki kırık nedeniyle ameliyata alınacağı belirtilen Selda T, kendisine saldıranlardan şikayetçi oldu. Olaya karıştıkları ileri sürülen 4 kişi ile işletmeci V.E. jandarmaya giderek ifade verdi.

  Hostes olan sevgilisini güvenlik görevlilerine dövdürdü #3

  TEHDİDE RAĞMEN ŞİKAYETÇİ OLMUŞ

  Erkek arkadaşının bir süredir telefonuna cevap vermemesi üzerine otele gittiğini ancak kendisine ulaşamadığını söyleyen genç kadın, şunları anlattı:

  "Güvenlik beni zorla otelden çıkardı. Otelin önündeki sokakta, 300 metre uzaklıkta beni görmek istemeyen sevgilim için ağlamaya başlamıştım. Otelin güvenliğinden 4 kişi geldi. Benim buradan gitmemi istedi. Buranın sokak olduğunu söyledim. Ardından beni zorla arabaya bindirip, gecenin 02.00’sinde karanlıkta bir yere götürmeye başladılar. Çok direndim. Kollarımı bacaklarımı tutup ağzımı kapatıyorlardı. Bodrum’a veya havalimanına geri götürmek istiyorlardı. Saçlarımı çekip arabada vuruyorlardı. Arabanın yavaşladığı bir anda arabadan fırlatıldığımı hissettim. Yere düştüm ve acılar içinde kaldım. Sol ayak bileğim kırılmış her tarafım yaralanmıştı. ’Şikayetçi olma’ diye tehdit ettiler ama jandarmaya şikayette bulundum"

  Hostes olan sevgilisini güvenlik görevlilerine dövdürdü #4

  "KONUMUMUZDAN YARARLANMAK İSTİYOR"

  Otel İşletmecisi V.E., "Öncelikle Selda hanım benim sevgilim değil bir tanıdığım. Buraya gelmemesi gerektiğini söyledim. Konumumdan ötürü bu tür insanlar bizleri taciz ediyorlar" dedi.

  Kendisinin olmadığı bir sırada Selda T’nin otele gelip lobide taşkınlık yaptığını ileri süren V.E., şunları söyledi:

  "Otel görevlileri kibarca uyarmış. Ancak gitmemekte ısrar etmiş. Ardından havalimanına götürmek istemişler. Araba yavaşladığı an kendisini dışarı atmış. Benim tüm bunlardan sonradan haberim oldu. Hastanede tedavisinin en iyi şekilde yapılması için talimat verdim. Ama suçlamaları kesinlikle doğru değil. Uzun zamandır psikolojik sorunlar yaşadığını biliyorum. Konumumuzdan yararlanmak istiyor."

  Görüş Bildir