Petrol
94.7
-1.67%
Euro
18.4098
0.72%
Dolar
17.9568
0.32%
Altın
1.033
0.02%
Borsa
2801
0.00%
Bitcoin
417.473
-1.03%
29ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 29 C

  Hürriyet yazarından Esra Elönü'ye iftira

  Hürriyet yazarı Selahattin Duman, Esra Elönü'nün adı kullanılarak yapılan bir IŞİD paylaşımını gerçekmiş gibi köşesine taşıdı.
  • 30.07.2015 - 16:09
  Hürriyet yazarından Esra Elönü'ye iftira

  Hürriyet yazarından Esra Elönü ye iftira #1

  Hürriyet yazarı Selahattin Duman bugün köşesinde Esra Elönü'yü hedef alan bir yazı kaleme aldı. Duman, birkaç ay önce Facebook'ta, Diriliş Postası yazarı Esra Elönü'nün adı kullanılarak sahte bir hesaptan paylaşılan "IŞİD'li mücahitlerle sevişmek cihaddır." mesajını yeniden gündeme getirdi.

  SAHTE MESAJ İLE YAZARI HEDEF ALDI

  Esra Elönü'nün defalarca yalanladığı ve kendisine ait olmadığını belirttiği bu sahte mesaj ile yazarı hedef alan Selahattin Duman, "Mail hesabıma düştüğünden beri bön bön bakıyorum aşağıdaki cümleye. Esra Elönü adındaki hanım kızımız buyurmuşlar: "IŞİD'li mücahitlerle sevişmek cihattır. Cenneti garantilemektir." Bu kadar iddialı bir lafı eden kimdir diye merak ettim." diye yazdı.

  Hürriyet yazarından Esra Elönü ye iftira #2

  ESRA ELÖNÜ'DEN SELAHATTİN DUMAN'A YANIT

  Selahattin Duman'ın iftirasına Esra Elönü twitter hesabından yanıt verdi. Hürriyet yazarını, "Çamuruyla oynayan klavye maymunu bir köşe yazarı" olarak tanımlayana Elönü, "Işid terör örgütüyle ilgili sahte hesaptan paylaşılan iğrenç yazıyı bana mâl etmiş. Kendisine cevap vermiyorum şu anda avukatım aracılığıyla suc duyurusunda bulundum." ifadelerini kullandı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir