Euro
9.4955
0.51%
Dolar
7.8114
0.51%
Altın
461.18
0.19%
Borsa
1.331
0%
Bitcoin
149.058
-1.23%
12ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 12 C

  İDO zammı için Kadir Topbaş devrede

  İDO'nun fiyatlarındaki son düzenlemelere gelen yoğun tepki üzerine İstanbul Büyükşehir Belediyesi harekete geçti.
  • 28.06.2012 - 14:49
  İDO zammı için Kadir Topbaş devrede

  İDO zammı için Kadir Topbaş devrede #1

  Deniz ulaşımını kullanan vatandaşlar, İstanbul Deniz Otobüsleri'nin (İDO) fiyatlarında oynama yapması nedeniyle büyük tepki göstermişti.

  Kamuyoundan gelen tepkilere İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş sessiz kalmadı 'Şikayetler var değerlendirme yapacağız' dedi.

  CİDDİ ŞİKAYETLER VAR

  İDO'larda dinamik fiyatlandırma sisteminde yolcuların yer bulma konusunda sorun yaşadığına ilişkin şikayetler olduğu konusunda Kadir Topbaş, İDO'yu özelleştirdiklerini hatırlatarak, "Vatandaşlarımızın zaman zaman mağdur olduğu şeklinde bize bilgler gelmekte. Bunu biz önümüzdeki toplantıda masaya yatırmak istiyoruz. Tabi, işletmeci belediyemizin yaptığı gibi zararı göze alamıyor. Kendine göre bir takım düzenlemeler yapıyor. Ama vatandaşımız tarafından da ciddi şikayetler var. Masaya yatırarak, bir değerlendirme yapacağız. Gerekirse firma yetkililerini de bu konuda uyaracağız" dedi.

  Bu arada İBB Genel Sekreteri Muzaffer Hacımustafaoğlu da, İDO Genel Müdürü Ahmet Paksoy'u çağırdı şikayetler konusunda yönetimi uyardığı öğrenildi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir