Petrol
110.62
0.57%
Euro
17.0083
1.23%
Dolar
15.9403
0.43%
Altın
953.5
1.16%
Borsa
239
0.74%
Bitcoin
485.616
1.97%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 20 C

  İdris Bal TBMM basın görevlisine bağırdı

  Bağımsız Milletvekili İdris Bal, basın toplantısının saati karışınca TBMM basın bürosundaki görevli personele bağırdı.
  • 15.08.2014 - 16:26
  İdris Bal TBMM basın görevlisine bağırdı

  idrisbal

  AK Parti'den istifa eden Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, TBMM'de düzenlemeyi planladığı basın toplantısı saatinde karışıklık yaşanınca duruma tepki gösterdi.

  BASIN MERKEZİ ÇALIŞANLARINA BAĞIRDI

  Bal, TBMM Basın Bürosunda görevli personele bağırdı. TBMM Basın Merkezine saat 14.30'da gelen Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, o saatte başka bir milletvekilinin basın toplantısının olması ve isminin toplantı listesinde yer almadığını görünce çok sinirlendi. Bal, basın merkezi çalışanlarına sesini yükselterek bağırdı. Merkez çalışanları ise özür diledi.

  VİDEO YAYINA HAZIRLANIYOR.... 

  "BENİM TOPLAMTIM İPTAL EDİLDİ, BASKI VAR"

  Bağırarak basın merkezinden çıkan Bal, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Basın toplantısını kimin iptal ettiğini bilmediğini belirten Bal, "Eğer karışıklık olduysa önce kime söz verdilerse o konuşmasını yapar, ikinci kim randevu aldıysa o randevu iptal edilir. Benim randevumun iptal edilmesi hoş değil. Zira polisevinde de benim toplantım iptal edildi, baskı var. Ben buradan da birilerinin müdahale etmesinden şüpheleniyorum. Mecliste benim basın açıklaması yapmamı kimse engelleyemez. Benim danışmanım zamanında randevu aldı, biz oraya gidiyoruz randevu iptal edilmiş. Burada bir ihmal varsa ihmali olanlar açıklasın" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir