Euro
15.4267
0.71%
Dolar
13.5983
0.51%
Altın
794.6090
0.65%
Borsa
1,994.44
0.74%
Bitcoin
569.476
-0.55%
4ºC
İstanbul
Bulutlu 4 C

  İki kadın arasındaki Maymuna benziyorsun davası kapandı

  Nişanlısının kendisini aldattığı Rus kadına "Maymuna benziyorsun" diyen Gönül Daban'ı, hakaret ettiği Rus kadın affetti.
  • Ajanslar
  • 08.04.2016 - 10:02
  İki kadın arasındaki Maymuna benziyorsun davası kapandı

  İki kadın arasındaki Maymuna benziyorsun davası kapandı #1

  İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen dava dosyasında ve iddianamede, aldatılma olayının ardından 2 kadını mahkemelik eden süreç şöyle anlatıldı:

  "MAYMUNA BENZİYORSUN, NİŞANLIM SENİ SEVMİYOR"

  Şarkıcı, manken ve dizi oyuncusu Gönül Daban, 1 yıl önce evlilik yolunda ilerlediği Celal adındaki nişanlısının kendisini aldattığını öğrendi.

  Nişanlısı, oyuncuya Aksaray’da bir gece kulübünde tanıştığı Rus Tatiana İshutina ile birlikte olduğunu itiraf etti. Nişanlısının özür dilemesine rağmen Gönül Daban’ın siniri geçmedi. Oyuncu, telefon numarasına ulaştığı İshutina’ya “Ben senden kat kat güzelim. Maymuna benziyorsun. Nişanlım seni sevmiyor. Mankenlik yaptım, sen aynada tipine baksana. 100 dolarlık o.....” şeklinde, küfürler de içeren mesajlar attı.

  GÖNÜL DABAN'A HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILDI

  Rus kadını ülkesine göndereceği iddialarında bulundu. İshutina, gelen mesajlar üzerine soluğu savcılıkta aldı. Gönül Daban hakkında hakaret ve tehdit suçlarından 9 aydan 4 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde önceki gün görülen duruşmaya, taraflar avukatlarıyla birlikte katıldı.

  ŞİKAYETİNDEN VAZGEÇTİ

  Hakim, tarafların barışma ihtimali üzerine duruşmaya 5 dakika ara verdi. Mahkeme koridorunda İshutina ile Daban avukatlarıyla birlikte bir süre konuştu. 2 kadının hâkime barıştıklarını söylemesi üzerine davaya devam edildi. İshutina, “Şikâyetimden vazgeçiyorum” dedi.

  İki kadın arasındaki Maymuna benziyorsun davası kapandı #2
  (Tatiana İshutina)

  DAVA DÜŞTÜ

  Hakim, Tatiana İshutina’nın şikayetten vazgeçmesi üzerine sanık Gönül Daban hakkındaki tehdit ve hakaret suçlarından açılan davaların düşmesine karar verdi. Mahkeme çıkışında ise İshutina, Daban’ın kendisini bir daha rahatsız etmeyeceği sözü vermesi üzerine şikayetinden vazgeçtiğini söyledi.

  İki kadın arasındaki Maymuna benziyorsun davası kapandı #3
  (Gönül Daban)


  Görüş Bildir