Euro
9.375
0.25%
Dolar
7.8311
0.22%
Altın
448.23
-0.29%
Borsa
1.308
-1.53%
Bitcoin
145.000
2.36%
9ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 9 C

  İkinci Münevver vakasının eşiğinden dönüldü

  Satırı gören mağdur çığlık atınca 2. Münevver cinayeti önlendi.
  • 26.12.2012 - 09:36
  İkinci Münevver vakasının eşiğinden dönüldü

  İkinci Münevver vakasının eşiğinden dönüldü #1

  İstanbul'da Cem Garipoğlu, sevgilisi Münevver Karabulut'un (17) başını gövdesinden ayırıp, çöp konteynerine atmıştı. Türkiye'nin gümdemine oturan cinayetin benzeri ise az kalsın Kadıköy'de tekrarlanacaktı. Bilgisayar uzmanı Ankaralı Volkan A. (30), sevgilisi L.Y.'ye (27), "Sürprizim var" dedi. Sevgilisini Cumartesi günü Kadıköy Bostancı'daki 5 yıldızlı otele götürdü. Çift, güle oynaya 350 liraya kiraladıkları odaya çıktı. A., "Sürpriz" diye sevgilisini banyoya gönderdi. Daha sonra da geri geri gelmesini istedi.

  PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRÜYORDU

  A., geri geri gelen sevgilisinin yüzüne biber gazı sıktı, ellerini de arkadan kelepçeledi. Koli bandını açarken telefonu çaldı. Konuşurken, L.Y. çığlıklar atarak odadan kaçtı. Gürültüyü duyan personel, A.'yı  odaya kilitledi. Gözaltına alınan gencin çantasından ise satır, bıçak, koli bandı ve çöp poşetleri çıktı. A.'nın L.Y.'den önce bir kadın tarafından terk edildiği için psikolojik tedavi gördüğü öğrenildi.

  KORKUTMAK İSTEMİŞ...

  "Öldürmeye teşebbüsten" tutuklanan Volkan A., "L.Y.'yi korkutarak beni aldatmayacağından emin olmak istedim. Amacım öldürmek değildi" dedi. Olayın şokunu üzerinden atamayan genç kız ise "Volkan'ın bana böyle bir şey yapacağını aklımın ucundan bile geçirmezdim" diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir