Euro
15.2579
-0.19%
Dolar
13.6089
0.14%
Altın
794.1620
-0.06%
Borsa
1958
0.36%
Bitcoin
503.863
-2.55%
2ºC
İstanbul
Çok bulutlu 2 C

  İkizleri birbirlerine iple bağladılar

  İkizleri birbirlerine bağlayan anne ve baba kendilerini bakın nasıl savundu.
  • 25.08.2012 - 18:57
  İkizleri birbirlerine iple bağladılar

  İkizleri birbirlerine iple bağladılar #1

  Taksim Meydanı'na gezmeye gelen bir ailenin, yaramaz ikiz çocukları kontrol etmek için uyguladıkları yöntem ilginç görüntülerin oluşmasına sebep oldu. Ailenin, kendilerinden uzaklaşmamaları için çocukları iple bağlayarak gezmeye çıktığı görüldü. Bu ilginç yöntem vatandaşları da şaşkına çevirdi.

  Taksim Meydanı'na 19 aylık ikiz çocukları Efe ve Mehmet Ali ile gezmeye gelen bir aile vatandaşların ilgi odağı oldu. Bu ilginin sebebi ise yaramaz ikizleri kontrol etmekte zorlanan ailenin uyguladığı yöntemdi. Gezerken sağa sola kaçan, kalabalığın arasına dalmak isteyen yaramaz ikizleri bir iple bellerinden bağlayan aile, onların kaybolmalarını bu şekilde önlemeye çalıştı. Bellerinde ip bağlı olmasına rağmen çocukların sürekli sağa sola kaçtıkları ve aileye zor anlar yaşttıkları görüldü.

  AİLE KENDİNİ BÖYLE SAVUNDU

  Neden böyle bir yönteme başvurdukları sorulan ailenin cevabı ise şöyle oldu: “Kaçıyorlar. Yetişemiyoruz, koşamıyoruz peşlerinden. Devamlı bu şekilde gezmek zorunda kalıyoruz. Çocuklarımız bu şekilde bizim kontrolümüzde daha rahat hareket ediyorlar.”

  Aile, evcil köpeklerin boğazlarına takılan ipe benzeyen ve lastikli olan ipin ani hareketlerinde de çocuklara zarar vermediğini söyledi.


  Görüş Bildir