Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
489.423
-6.97%
2ºC
İstanbul
Çok bulutlu 2 C

  İrem'in babasıyla oyunu hastanede bitti

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 2,5 yaşındaki İrem'in babasıyla oynadığı sırada üzerilerine kaynar su döküldü..
  • 14.10.2012 - 03:45
  İrem'in babasıyla oyunu hastanede bitti

  İrem in babasıyla oyunu hastanede bitti #1

  Şamlar köyü Kabaklar mahallesinde saat 21.00 sularında meydana gelen olayda tüp bebek uygulaması ile ikiz çocukları olan Hacer (33) ve Ayhan Çetin (33) çiftinin 2,5 yaşındaki çocuğu İrem, babası ile oynamak isterken elektrikli ısıtıcıdaki (Ketıl) kaynar suyun dökülmesi sonucu yandı. Babası tarafından Ereğli Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılan küçük İrem'in göğüs, kol ve ayaklarında yüzde 40 oranında yanık tespit edildi. İrem, yanık tedavi ünitesi bulunan Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Olayda yaralanan baba Ayhan Çetin'in (33) tedavisi ise Ereğli Devlet Hastanesi'nde devam ediyor.

  İrem'in babasıyla oyunu hastanede bitti

  İrem in babasıyla oyunu hastanede bitti #2

  HEM BABASI HEM KENDİSİ YANDI

  Torununu yanıklar içinde görünce dayanamayıp ağlayan annanne Satı Bilen (53), İrem'in babası ile oynayıp koşuşutururken ketıldaki kaynar suyu döktüğünü aktarıp, "Hem babası hem de kendisi yanmış. Kardeşi o sırada dışarıda kendi başına oynuyordu. Biz ne olduğunu anlayamadık. İrem'i hemen soğuk suya soktuk. Vakit kaybetmeden hastaneye kaldırdık. Tüp bebekle çocuk sahibi olmuşlardı. 10 yıl çocuk için beklemişlerdi." dedi.

  10 YIL ÇOCUK İÇİN BEKLEMİŞLERDİ

  Dede Kadir Bilen (55) ise İrem'in ikiz kardeşi İlker'in olaydan etkilendiğini ve şu anda evde ağlayarak kimseyle konuşmadığını söyledi. Dede Bilen, "Hastanede İrem'e gerekli acil müdahale yapıldı. Ankara Dışkapı Hastanesi'ne sevkedildi. Yüzde 40'a yakın bir yanık oluşmuş. Orada da inşallah iyi olur diyerek dua ediyoruz. Babasının sağ kolu ve sağ ayağının arka kısmı yanmış. Zaten damadım kendisinin yandığını hiç bilmiyor. Hastaneye gelince yandığını fark etmişler. Ona da gerekli müdahale yapıldı. 10 yıl çocuk bekledik. 10 yıl sonra tüp bebek uygulamasıyla ikiz torunlarımız dünyaya geldi. Çok güzel çok tatlıydı ikisi de. Bizler de çok üzüldük. İnşallah iyi olur." şeklinde dua ediyor.


  Görüş Bildir