Euro
10.0341
0.5%
Dolar
8.3339
0.34%
Altın
478.84
0.49%
Borsa
1.345
1.1%
Bitcoin
403.001
-11.23%
12ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 12 C
  İşadamı Halis Toprak'ın kaçırıldığı iddia ediliyor

  İşadamı Halis Toprak'ın kaçırıldığı iddia ediliyor

  İşadamı Halis Toprak'ın 10 çocuğundan biri olan Aynur Toprak, babasından haber alamadığı ve hayatından endişe ettiğini belirterek karakola başvurdu.
  • 27.05.2014 - 08:26

  İşadamı Halis Toprak ın kaçırıldığı iddia ediliyor #1

  Kardeşi Ahmet Toprak'ın, babaları Halis Toprak'ı yanından alarak ambulans ile özel bir hastaneye götürdüğünü öne süren Aynur Toprak, babasının bir gün özel hastanede kaldığını, o günden beri kendisinden haber alamadığını iddia etti.

  "HAYATINDAN ENDİŞE EDİYORUM"

  Kardeşini aradığında ulaşamadığını ve telefonlarına cevap verilmediğini belirten Toprak, babasının hayatından endişe ettiğini öne sürdü. Aynur Toprak, babasını "Hastaneye götüreceğim" diyerek yanından alan kardeşi Ahmet Toprak ile babasının yardımcıları E.Ü., S.K. ve Z.K.'den şikâyetçi olduğunu ifade etti.

  SAVCILIK SORUŞTURMA BAŞLATTI

  Savcılık, yapılan şikâyet üzerine olayla ilgili olarak soruşturma başlattı. Aynur Toprak, ayrıca kız kardeşi Aysel Duruk Toprak ile birlikte babalarının vesayet altına alınması talebiyle dava açtı.

  HALİS TOPRAK BULUNDU

  İşadamı Halis Toprak'ın kızı Aynur Doğan'ın babasının kayıp olduğu ve hayatından endişe ettiği yönündeki polise başvurusu üzerine harekete geçen Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri işadamını özel bir hastanede buldu. İşadamı kayıp olmadığı ve tedavisi için rızasıyla hastanede kaldığını beyan etti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir