Euro
10.1089
-0.01%
Dolar
8.3157
0.05%
Altın
498.9
-0.01%
Borsa
1.454
0.9%
Bitcoin
362.957
-7.40%
18ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 18 C

  Isparta'da alışveriş merkezinin tavanı çöktü

  Isparta merkezde bulunan 2 katlı bir alışveriş merkezinin tavanı çöktü. 4 kişi hafif şekilde yaralandı.
  • 14.01.2015 - 14:51
  Isparta'da alışveriş merkezinin tavanı çöktü

  AVM

  Isparta'da alışveriş merkezinin yeme içme bölümündeki asma tavanın yağış nedeniyle etkilenerek düşmesi sonucu buradaki 7 kişi yaralandı.

  YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI

  Yaralılar, olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından şehirdeki hastanelere kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi. Öte yandan kaza sonrası alışveriş merkezinin restoran bölümüne güvenlik şeridi çekilerek, vatandaşların girmesine izin verilmedi.

  Isparta'da alışveriş merkezinin tavanı çöktü İZLE

  ASMA ÇATI İNSANLARIN ÜZERİNE GÖÇTÜ

  Tavanın düşmesi sırasında burada bulunan Hüseyin Karadoğan, alışveriş merkezinde restoran bölümündeki bir firmada çalıştığını, vardiya saati öğrenmek için burada gittiğini söyledi. Restoranın içine girdiğinde büyük bir gürültü duyduğunu ve arkasına baktığını anlatan Karadoğan, "Çatı bölümü domino taşı şeklinde birden bire göçmeye başladı. Yani asma çatı insanların üzerine göçtü. Çok panik vardı" dedi.

  Isparta da alışveriş merkezinin tavanı çöktü #2

  "YARIM SAAT ÖNCE OLSAYDI ÇOK YARALANAN OLURDU"

  Kaza sırasına insanların kaçıştığını, bazılarının dükkanlarının içine girdiğini ifade eden Karadoğan, bu kişileri arka kapıdan çıkarmaya çalıştıklarını, düşen çatının altında küçük çocuklarının olabileceğini düşünerek arama yaptıklarını dile getirdi.

  Olayın olduğu saatte yeme içme bölümünde çok fazla kişi bulunmadığını vurgulayan Karadoğan, "Allah'tan o esnada fazla yoğunluk yoktu. Normalde bundan daha fazla yoğun oluyordu. Yarım saat önce olsaydı çok yaralanan olurdu" diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir