Euro
15.4967
7.1%
Dolar
13.6247
6.31%
Altın
788.24
7.24%
Borsa
1.81
0.05%
Bitcoin
760.599
3.41%
7ºC
İstanbul
Çok bulutlu 7 C

  İstanbul Valisi Yerlikaya'dan Hemşireler Günü mesajı

  12 Mayıs Hemşireler Günü nedeniyle bir mesaj paylaşan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, "Koronavirüs salgınına karşı en önde olanlar da yine sizlersiniz" ifadesini kullandı.
  • AA
  • 12.05.2020 - 12:18
  İstanbul Valisi Yerlikaya'dan Hemşireler Günü mesajı

  İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

  Yerlikaya, mesajında "Önce insan, sonra insan" diyerek, çalışmanın çok yüksek bir duygu olduğu kadar sabır, metanet ve özveri gerektirdiğini belirtti.

  Hemşirelerin, bir hastaya bakmaktan başlayarak topyekün toplum sağlığının korunması için emek verdiğini ve büyük gayret gösterdiğini ifade eden Yerlikaya, şunları kaydetti:

  "DİL, DİN, IRK FARKI GÖZETMEKSİZİN..."

  "Bütün dünyayı ve ülkemizi derinden etkileyen koronavirüs salgınına karşı en önde olanlar da yine sizlersiniz. Bu zorlu süreci, en az hasarla atlatmamıza büyük katkı sunan sağlık çalışanlarımızın her birine canıgönülden teşekkür ediyorum.

  Emeğine, üstün görev ahlakını katan hemşirelerimiz, her biriniz bizim için çok kıymetlisiniz. Dil, din, ırk, zengin, yoksul farkı gözetmeksizin, umutları sevince dönüştürmek gayretiyle çalışan tüm hemşirelerimizin gününü en içten dileklerimle kutluyor, üstün başarı ve muvaffakiyetler diliyorum.

  Sevginiz, özveriniz, meslek aşkınızla güzel günler çok yakın. Kahramanlarımız arasında siz de varsınız. İyi ki varsınız. Gününüz kutlu olsun."

  İstanbul Valisi Yerlikaya dan Hemşireler Günü mesajı #1

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir