Petrol
93.99
-1.17%
Euro
18.2501
-0.02%
Dolar
17.9611
0.02%
Altın
1.027
0.02%
Borsa
2857
0.00%
Bitcoin
434.340
-0.22%
21ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 21 C

  İstanbul yolu yarım saat ulaşıma kapandı

  Öğlen saatlerinde D-100 karayolu Bolu Dağı geçişinin İstanbul istikametinde TIR'ın kayması sonucu yol ulaşıma kapandı. Yarım saat sonra kayan TIR'ın çekilmesiyle trafik yeniden açıldı.
  • DHA
  • 10.02.2015 - 13:19
  İstanbul yolu yarım saat ulaşıma kapandı

  İstanbul yolu yarım saat ulaşıma kapandı #1

  Saat 12.30 sıralarında, D-100 Karayolu Bolu Dağı geçişinin İstanbul istikameti bir TIR'ın kayması sonucu ulaşıma kapandı.

  TIR KAYDI

  Bakacak mevkiinde TIR'ın kayması sonucu yol ulaşıma kapanırken, aracın yoldan kaldırılması için çalışma başlatıldı. Yine aynı bölgede Ankara istikametinde bir TIR'ın bariyerlere çarpması sonucu ulaşım tek şeritten sağlandı.

  YARIM SAAT SONRA ULAŞIMA AÇILDI

  Trafik ve Karayolları ekipleri bölgede çalışmaları sonrasında kayan TIR'ın çekilmesiyle, D-100 Karayolu Bolu Dağı geçişi İstanbul istikameti ulaşıma açıldı.

  İstanbul yolu yarım saat ulaşıma kapandı #2

  Diğer yandan, İzmir'de hava sıcaklığı gece sıfıra kadar düşerken sabaha karşı kentin yüksek kesimlerinde kar yağışı başladı. İzmir'in çevresindeki dağlar beyaza bürünürken şehir merkezine ise kar yağmadı.

  Bolu Dağı'nda ulaşıma kar engeli Video

  TIR KAZALARI OLDU

  Karayolları ekipleriyle trafik ekipleri sabah erken saatlerden itibaren Manisa çıkışındaki Sabuncubeli ile Turgutlu yönündeki Belkahve geçitlerinde önlem aldı. Ancak her zaman olduğu gibi yine tır kazaları önlenemedi.

  YOL ULAŞIMA KAPANDI

  Bornova-Manisa arasındaki virajlı ve eğimli Sabuncubeli'nde iki tır kar nedeniyle kayarak devrildi. Bu nedenle İzmir'in İstanbul'a ulaşımını Manisa üzerinden sağlayan Sabuncubeli yolu trafiğe kapandı.

  ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

  Araçlar Bornova çıkışında durdurulup Belkahve-Turgutlu üzerinden Manisa'ya yönlendirildi. Ekiplerin yolu açma çalışmaları devam ediyor.

  İstanbul yolu yarım saat ulaşıma kapandı #3

  İstanbul yolu yarım saat ulaşıma kapandı #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir