Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
483.799
-3.44%
-1ºC
İstanbul
Hafif kar -1 C

  İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapalı

  24 Nisan Pazar günü yapılacak olan İstanbul Yarı Maratonu dolayısıyla Fatih ve Eyüp'te bazı yollar trafiğe kapatılacak.
  • 24.04.2016 - 09:22
  İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapalı

  İstanbul da bazı yollar trafiğe kapalı #1

  Fatih ve Eyüp ilçelerinde 24 Nisan Pazar günü düzenlenecek olan İstanbul Yarı Maratonu dolayısıyla bazı yollar saat 08.00'dan itibaren etkinliğin bitimine kadar trafiğe kapatılacak. Sürücüler, belirtilen alternatif güzergahları kullanabilecek.

  EYÜP'TE TRAFİĞE KAPATILACAK YOLLAR:

  Hz. Halid Bulvarı (8 Mayıs Kavşak istikametine kapatılacak), Feshane önü, Yavedut Caddesi ( Haliç Sahil Yolu ), D-100 Kuzey Yol Haliç Köprü Bağlantı Yolu (Yavedut Caddesi Eyüp istikametine dönüş yapılmayacak) D-100 Güney Yol Haliç Köprü Bağlantı Yolu ( Ayvansaray Caddesi Balat ve Eyüp istikametine dönüş yapılmayacak), Savaklar Caddesi

  FATİH'TE KAPATILACAK YOLLAR

  Ayvansaray Caddesi ve Ayvansaray Caddesine Bağlı Sokak ve Caddeler (Balat Sahil Yolu), Mürselpaşa Caddesi ve Mürselpaşa Caddesine bağlı sokak ve caddeler ( Balat Sahil Yolu ), Abdülezelpaşa Caddesi ve Abdülezel Caddesine bağlı sokak ve caddeler ( Balat Sahil Yolu ), Kadir Has Caddesi ve Kadir Has Caddesine bağlı sokak ve caddeler ( Balat Sahil Yolu ), Ragıp Gümüşpala Caddesi ve Ragıp Gümüşpala Caddesine bağlı sokak ve caddeler (Eminönü Sahil Yolu ), Cemil Birsel Caddesi, Galata Köprüsü ( iki yönlü trafiğe kapatılacaktır.), Reşadiye Caddesi ( Sirkeci Sahil Yolu ), Ankara Caddesi Sirkeci bağlantısı kapatılacak. Araba vapurları girişleri; Sahil Kennedy Caddesi ( Sirkeci - Samatya Hastanesi ışıklar arası çift yönlü arası), Gülhane Parkı sahil alt girişleri, Cankurtaran (Ahırkapı Sokak ve Ahırkapı İskele Sokaktan sahil istikametine dönüş yapılmayacak), Çatladıkapı (Aksakal Sokak ve Küçük Ayasofya Caddesinden sahil istikametine dönüş yapılmayacak), Kumkapı (Kumluk Sokaktan sahil istikametine dönüş yapılmayacak)

  SÜRÜCÜLER ALTERNATİF GÜZERGAHLARI KULLANABİLECEK

  Eyüp'te alternatif yollar şöyle belirlendi: Silahtarağa Caddesi, Hz. Halid Bulvarı (Eyüp Sultan Bulvarı istikameti), Eyüp Sultan bulvarı, D-100 Kuzey Yol, D-100 Güney yol Yol. Fatih'te ise sürücüler şu alternatif yolları kullanabilecek: Fevzipaşa Caddesi, Draman caddesi, Manyasizade Caddesi, Yavuz Selim Caddesi, Nevşehirli İbrahim Paşa Caddesi, Atatürk Bulvarı Kuzey Yol, Atatürk Bulvarı Güney Yol, Şehzadebaşı Caddesi, Vezneciler Caddesi, Ebusuud Caddesi, Yerebatan Caddesi, Babı Ali Caddesi, Ordu Caddesi, Kadırga Liman Caddesi, Türkeli Caddesi, Alayköşkü Caddesi, Türkocağı Caddesi, Vatan Caddesi, Millet Caddesi, Mustafa Kemal Caddesi.


  Görüş Bildir