Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
481.000
-8.31%
-0ºC
İstanbul
Çok bulutlu -0 C

  İstanbul'da bir kişi kayıp kızını komada buldu

  İstanbul'da günlerdir kayıp olan kızını arayan bir baba, onu Gezi Parkı'nda bir bankın üstünde uyuşturucu komasına girmiş halde buldu.
  • DHA
  • 17.06.2015 - 15:28
  İstanbul'da bir kişi kayıp kızını komada buldu

  istanbul

  İstanbul'da günlerdir kayıp olan kızını arayan bir baba, onu Gezi Parkı'nda bir bankın üstünde uyuşturucu komasına girmiş halde buldu. Krize giren kızını sakinleştiremeyen baba, olay yerine ambulans çağırdı. Kızının sürekli evden kaçtığını söyleyen çaresiz baba, yetkililerden yardım istedi.

  BANKIN ÜZERİNDE BULDU

  On gün önce evden çıkan 16 yaşındaki kızı B.B.'yi semt semt arayan N.B., onun Taksim, Gezi Parkı çevresinde görüldüğü bilgisine ulaştı. Sabah soluğu Gezi Parkı'nda alan baba, kızını bir bankın üzerinde yatarken buldu.

  İstanbul da bir kişi kayıp kızını komada buldu #2

  KIZINI BULMA SEVİNCİ YARIM KALDI

  Kızına kavuşmanın sevinciyle onu uyandırmaya çalışan baba, bunda başarılı olamadı. Kızının uyuşturucunun etkisinde olduğu anlayan baba, sevincini yaşayamadan onu kurtarmanın, yardım bulmanın telaşını yaşadı. Durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, B.B.'ye müdahale ederken, baba olan biteni kaygılı ve çaresiz gözlerle izledi. B.B., sağlık ekiplerince Şişli Hamidiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

  "BAŞ EDEMİYORUZ"

  Kızını taşıyan ambulansın gözden kaybolmasından sonra konuşan baba, çaresizliğini anlatıp yardım istedi:

  "Kızım rahatsız... Sürekli evden kaçıyor, biz bununla baş edemiyoruz. Nerelere başvurduysak bir çaresini bulamadık. Yetkililerden yardım istiyorum buna bir çare bulsunlar. En son on gündür kayıptı. Buralarda, parklarda yatıyor işte. Ben kendim arayıp buldum. Ama bu nasıl olacak böyle ben baş edemiyorum. Devletin yardım etmesi lazım. Tabii buralara düşünce uyuşturucu da kullanır her türlü yollara düşer. Evdeyken kullanmıyor. Evde ilaçları var onları kullanıyor."

  İstanbul da bir kişi kayıp kızını komada buldu #3


  Görüş Bildir