Petrol
92.55
-2.68%
Euro
18.2541
0.00%
Dolar
17.9377
-0.11%
Altın
1.024
-0.30%
Borsa
2913
1.96%
Bitcoin
432.358
-1.21%
29ºC
İstanbul
Güneşli 29 C
  İstanbul'da kar tatili

  İstanbul'da kar tatili

  İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul'da yarın okulların tatil edildiğini açıkladı.
  • 17.02.2015 - 19:32

  İstanbul da kar tatili #1

  İstanbul'da sabah saatlerinden itibaren başlayan yoğun kar yağışının ardından velilerin gözü kulağı gelecek bir kar tatili açıklamasındaydı. İstanbul Valisi Vasip Şahin, okulların kar nedeniyle tatil edilmesi ile ilgili açıklama yaptı.

  İSTANBUL'DA KAR TATİLİ

  Vali Şahin, İstanbul'da yarın okulların tatil edildiğini resmi twitter hesabından açıkladı.

  İstanbul da kar tatili #2

  OKULLARIN TATİL EDİLDİĞİ DİĞER İLLER

  ZONGULDAK

  Zonguldak'ta merkez ile Kilimli ve Kozlu ilçelerinde eğitime bugün ara verildi.

  SAMSUN

  Samsun'da il genelindeki ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 2 gün ara verildi. Samsun Valiliğinin açıklamasında, ilk ve orta dereceli okulların 17 Şubat Salı ve 18Şubat Çarşamba günleri tatil edildiği belirtildi.

  ORDU

  Ordu'da gece saatlerinde etkili olan kar yağışı sebebi ile Gürgentepe ve Gölköy ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi.

  KASTAMONU

  Kastamonu'da, kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerdeki okular bugün tatil edildi. İlçelerden Abana, Bozkurt, İnebolu, Çatalzeytin'deki tüm eğitim kurumları ile Doğanyurt ve Küre'de taşımalı sistem kapsamındaki okullarda eğitime bir gün ara verildi. Cide'de ise taşımalı sistem kapsamındaki okulların bugün ve yarın tatil edilmesi kararlaştırıldı.

  TUNCELİ

  Tunceli’nin Pülümür ilçesinde kar yağışı nedeniyle tüm okullar tatil edildi.

  Balıkesir, Yozgat, Zonguldak, Konya ve Düzce'de, merkez ve bazı ilçelerde kar yağışı nedeniyle okullar 18 Şubat 2015 Çarşamba tatil edildi.

  BALIKESİR

  Balıkesir'de kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde yarın eğitime ara verildi.

  İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, olumsuz hava şartlarının sürdüğü merkez ile bazı ilçelerde ulaşımda aksamalar yaşandığı bildirildi.

  Açıklamada, kar yağışının etkili olduğu Bandırma, Gönen, Balya ve Manyas'ta ilk ve orta dereceli okullar, merkez Karesi ve Altıeylül ilçelerinde ise taşımalı eğitim yapılan, birleştirilmiş sınıfların da aralarında bulunduğu tüm köy okulları ve ilçe merkezine taşımalı eğitim kapsamında gelen ilk ve orta dereceli okullar ile tüm özel eğitim kurumlarının 18 Şubat Çarşamba tatil edildiği belirtildi.

  YOZGAT

  Yozgat'ta, kar yağışı nedeniyle okulların yarın tatil edildiği bildirildi.

  İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve bağlı köylerdeki ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 18 Şubat Çarşamba ara verildiği belirtildi.

  KONYA

  Konya'nın 8 ilçesinde kar yağışı nedeniyle eğitime ara verildi.

  Konya Valiliğinden yapılan açıklamada, yoğun kış şartları nedeniyle Akşehir, Yunak, Kadınhanı, Akören, Ahırlı, Doğanhisar, Derbent, Tuzlukçu ilçelerinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 18 Şubat Çarşamba ara verildiği belirtildi.

  Kamuda çalışan engelliler, hamileler ve malul gazilerin de bir gün idari izinli sayılacağı ifade edilen açıklamada, hava koşullarındaki gelişmelere göre alınan yeni kararların valiliğin internet sayfasından kamuoyuna duyurulacağı bildirildi.

  Daha önce, Konya'nın Ilgın ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime çarşamba ve perşembe günleri ara verildiği bildirilmişti.

  DÜZCE

  Düzce'de, yoğun kar yağışı nedeniyle yarın eğitime ara verildiği bildirildi.

  Düzce Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, yoğun kar yağışının etkisini sürdürdüğü, olumsuzluğa veya mağduriyete meydan vermemek amacıyla kentteki tüm okullarda eğitim ve öğretime 18 Şubat Çarşamba ara verildiği belirtildi.

  Açıklamada, aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelin de idari izinli sayılacağı ifade edildi.

  İstanbul’da okullar tatil edildi İZLE


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir