Euro
15.2484
-0.26%
Dolar
13.6093
0.14%
Altın
792.8610
-0.22%
Borsa
1968
0.85%
Bitcoin
500.428
-3.70%
3ºC
İstanbul
Bulutlu 3 C

  İstanbul'da sağanak yağış

  İstanbul'da gece başlayan sağanak sabah saatlerine kadar etkili oldu.
  • 20.11.2014 - 08:33
  İstanbul'da sağanak yağış

  İstanbul da sağanak yağış #1

  Meteoroloji verilerine göre kent, Balkanlar'dan gelen yağışlı havanın etkisine girdi.

  CADDE VE SOKAKLARDA SU BİRİKİNTİLERİ OLUŞTU

  Sabah saatlerine kadar etkili olan sağanak nedeniyle bazı cadde ve sokaklarda su birikintileri oluştu. Bu arada, Galata Köprüsü'nde amatör balıkçıların şiddetli yağmura rağmen avlanmaya devam etmesi dikkati çekti.

  KIRKLARELİ'NDE SU BASKINI

  Kırklareli'de de aniden başlayan kuvvetli yağış nedeniyle bazı ev ve iş yerlerini su bastı. Kentte yaklaşık 2 saat süren sağanak yaşamı olumsuz etkiledi. Karahıdır ve Pınar mahallelerinde derelerin taşması sonucu çok sayıda ev ile bazı iş yerlerini su bastı. Dere taşkınları nedeniyle Asilbeyli köyü yolu ulaşıma kapandı. Bazı mahalle sakinlerinin evlerinin önlerine çiçek saksıları ile kömür çuvallarını koyarak taşkından korunmaya çalıştıkları görüldü.

  ARAÇLAR YOLDA KALDI

  Sağanak nedeniyle Karahıdır, Pınar, Karacaibrahim, İstasyon, Karakaş ve Bademlik mahallelerinde bazı caddeler ve sokaklarda su birikintileri oluştu. İstasyon Mahallesi Öztürk Bulvarı'nda oluşan su birikintisi nedeniyle bazı araçlar yolda kaldı. Kırklareli Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile belediye ekipleri derede genişletme çalışmaları başlattı.


  Görüş Bildir