Petrol
97.05
0.00%
Euro
18.4274
0.07%
Dolar
17.8527
-0.09%
Altın
1.029
-0.04%
Borsa
283
0.00%
Bitcoin
429.329
2.54%
25ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 25 C
  İstanbul'u sel aldı

  İstanbul'u sel aldı

  İstanbul'da sabah başlayan sağanak yağış vatandaşları hazırlıksız yakaladı. Aşırı yağış sonucu her yer göle döndü.
  • 19.07.2014 - 12:16

  İstanbul u sel aldı #1

  İnsanlar nereye kaçacağını şaşırdı. Başakşehir'de bir kadın sürücü aracının içinde mahsur kaldı.

  KUCAKLANARAK YOL KENARINA GÖTÜRÜLDÜ

  Başakşehir'de yolları kaplayan su nedeniyle mahsur kalan bir araçtaki kadın sürücüyü çevredeki kişiler kurtardı. Genç kadın korku dolu gözlerle ne yapacağını şaşırdı. Biri tarafından kurtarılan kadın kucaklanarak yol kenarına götürüldü.

  Başakşehir'de mahsur kalan kadının kurtarıldığı anlar

  İstanbul u sel aldı #2

  İstanbul u sel aldı #3

  BAĞCILAR'DA YOLLAR GÖLE DÖNDÜ

  İstanbul'da saat 09.00 sıralarında başlayan ve etkisini artırarak devam eden sağanak yağmur nedeniyle Bağcılar'da yollar göle döndü. Matbaacılar Caddesi'nde araçlar su birikintileri arasında güçlükle ilerleyebildi. Bir otomobil su birikintisinde kaldı.

  PİYALEPAŞA BULVARI GÖL OLDU

  İstanbul'da saat 09.00 sıralarında başlayan ve etkisini artırarak devam eden sağanak yağmur nedeniyle Beyoğlu Piyalepaşa Bulvarı göle döndü. Su birikintileri nedeniyle sürücüler güçlükle ilerleyebildi.

  OKMEYDANI'NDA ARAÇLAR MAHSUR KALDI

  İstanbul'da saat 09.00 sıralarında başlayan ve etkisini artırarak devam eden sağanak yağmur nedeniyle Okmeydanı'nda yollar göle döndü. Araçlar Okmeydanı Köprü altında biriken sular nedeniyle mahsur kaldı.

  ÜSKÜDAR MEYDANI YİNE SULAR ALTINDA

  İstanbul'da etkili olan sağanak yağış Üsküdar'da sahil yolunu taşırınca deniz ile karanın adeta birleşmesine neden oldu. Araçlar olduğu yerde kalırken yayalar ise nehire dönen yolda karşıdan karşıya geçmekte zorlandı. Adeta selin denize birleştiği yerde şelala görüntüsü oluştu.

  DİN ALİMLERİ DE YAĞMURDAN ETKİLENDİ

  İstanbul'da sabah saatlerinde etkili olan sağanak yağmur din alimlerini de etkiledi. Dünya Müslümanları temsilcilerinin İstanbul'da bir araya geldiği Dünya İslam Bilginleri Barış, İtidal ve Sağduyu İnisiyatifi toplantısının sonuç bildirgesinin açıklanacağı konferans öncesi konferansın yapılacağı otelin girişini su bastı. Otel çalışanları 32 ülkenin dini temsilcilerinin katıldığı konferansın gerçekleştiği otel girişinde biriken yağmur sularını çek çek yardımı ile boşaltmaya çalıştı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir