İstanbul'un göbeğinde silahlı çatışma - izle

İstanbul'un göbeğinde silahlı çatışma - izle

Silahlarını çeken 6 kişi, onlarca kişinin gözleri önünde birbirine girdi. 1 kişinin yaralandığı olay güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Olay, Bulgurlu Mahallesi'nde dün akşam saat 18.00 sıralarında meydana geldi.

İstanbul'un göbeğinde silahlı çatışma - izle

KAVGANIN NEDEN ÇIKTIĞI BİLİNMİYOR

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, birlikte yürüyen 6 kişi henüz bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışma büyüyünce bir anda ikiye ayrılan grup, kavga etmeye başladı. Kavga sırasında iki kişi silahlarını çıkardı. Birbirine giren gruptakilerden biri ateşlenen silahtan çıkan kurşunla yaralandı. Silahlı 2 kişi rahat tavırlarla olay yerinden yaya olarak uzaklaştı. Yaralı, olay yerine gelen ambulansla Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne kaldırdı. Polis, olay yerini emniyet şeridi çekerek güvenlik çemberine aldı.

BOŞ KOVANLAR İÇİN BARDAKLI TEDBİR

Polis ekipleri çevredeki vatandaşlardan zanlılarla ilgili bilgi almaya çalışırken, etrafa savrulan boş kovanlar için de ilginç bir önlem aldı. Emniyet şeridiyle çevrili alanın içindeki boş kovanların yanına birer parça şerit koyan polisin, şeritlerin uçmaması için üzerlerine birer su bardağı koyduğu görüldü. Saldırganların 3 el ateş ettiği belirlenirken olay yerinde bir de patlamamış mermi bulundu. Polis saldırganları yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.