Petrol
77.19
-2.72%
Euro
19.609
0.50%
Dolar
18.6394
0.02%
Altın
1.071
0.95%
Borsa
4827
-3.46%
Bitcoin
318.202
-0.88%
11ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 11 C

  İtfaiye aracını gelin arabası yaptı

  Mersin’de dünya evine giren itfaiye eri genç, gelin arabası olarak itfaiye aracını tercih etti.
  • İHA
  • 25.11.2016 - 12:26
  İtfaiye aracını gelin arabası yaptı

  İtfaiye aracının gelin arabası olduğunu fark edenler önce büyük bir şaşkınlık yaşarken, daha sonra araçlarının kornalarını çalarak çifte destek verdi.

  İTFAİYE ARACI DÜĞÜN ARABASI OLDU

  Mersin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nda itfaiye eri olarak çalışan damat Yüksel Taşdemir, gelin arabasının itfaiye aracı olmasını istedi. Eşi tarafından da kabul görülen önerinin üzerine İtfaiye Daire Başkanı Arif Sayın ile Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’dan izin alındı. Bunun üzerine itfaiye aracı gelin arabası gibi süslendi.

  İtfaiye aracını gelin arabası yaptı #1

  GÖRENLER ŞAŞIRDI

  İtfaiye üniformasının üst kısmını damatlık ve gelinliğin üstüne giyen çift, gelin arabası gibi süslenen itfaiye aracı ile konvoy yaptı. Trafikte sirenleri çalıp tepe lambası yanan itfaiye aracını görenler şaşkınlık yaşarken, genç çift meraklı bakışlar altında konvoylarına devam etti.

  İtfaiye aracını gelin arabası yaptı #2

  ''ARABAYI GÖRENLER, KONVOYA KATILDI''

  Gelin arabasını her zaman farklı yapmak istediğini belirten damat Yüksel Taşdemir, "Düğündeki arabayla ilgili sürekli biri bir şey söylüyorlardı ve hep lüks arabalardan bahsediliyordu. Ben de itfaiye arabası olacağını söyledim. Düğün salonundaki misafirlerimizi bekletmeyelim, sirenleri açarız gideriz dedim. O şekilde karar verdik. Yolda görenler duruma çok şaşırdı. Sonradan herkes sola geçmeye başladı ve arabayı görenlerde kornaya basıp, konvoya girmeye başladı.'' diye konuştu.

  İtfaiye aracını gelin arabası yaptı #3


  Görüş Bildir