Euro
15.2782
-0.06%
Dolar
13.5862
-0.03%
Altın
793.4180
-0.15%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
501.775
-1.45%
-1ºC
İstanbul
Çok bulutlu -1 C

  İzmir'de anaokulu öğretmeni Zeynep Bağırgan'ın sır ölümü

  İzmir'de 23 yaşındaki Zeynep Bağırgan 8. kattan düşerek hayatını kaybetti.
  • 18.11.2012 - 13:26
  İzmir'de anaokulu öğretmeni Zeynep Bağırgan'ın sır ölümü

  İzmir de anaokulu öğretmeni Zeynep Bağırgan ın sır ölümü #1

  İzmir'in Buca ilçesinde bir grup arkadaşıyla eğlence mekanından dönen anaokulu öğretmeni 23 yaşındaki Zeynep Bağırgan, hava almak için çıktığı 8. kattaki evin balkonunda düşerek öldü. Bağırgan'ın erkek arkadaşı Hasan Kazdalı'ın ifadesi alındı. Kazdal ifadesinde genç kızın yolda cinlerden ve reenkarnasyondan bahsettiğini söyled.

  Olay, bugün saat 06.00 sıralarında meydana geldi. Balçova’da anaokulu öğretmeni, 23 yaşındaki Zeynep Bağırgan ile bir grup arkadaşı Bornova İlçesi’nde eğlendi. Eğlenceye Alsancak’ta da devam eden Bağırgan, daha sonra erkek arkadaşı Hasan Kazdal ile birlikte taksiyle Buca’da bulunan evine gitti. Yolda reenkarnasyon ve cin çağırmaktan bahsettiği öne sürülen Zeynep Bağıngan, evin havasız kaldığını söyleyerek pencere ve balkon kapısını açtı. Bir süre sonra Bağırgan’ı evin içerisinde göremeyince balkona çıkan Kazdal, kız arkadaşını bahçenin beton zemininde hareketsiz yatarken gördü.

  ARKASINDA NOT BIRAKMADI

  Kazdal, önce arkadaşlarından ardından da polisten ve sağlık ekiplerinden yardım istedi. İhbar üzerine bildirilen adrese giden sağlık ekipleri, yaklaşık 24 metre yükseklikten yere düşen Zeynep Bağırgan’ın öldüğünü belirledi. Yapılan inceleme ardından Bağırgan’ın cesedi, İzmir Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Bağırgan’ın ailevi sorunlarından dolayı psikolojisinin bozuk olduğu ileri sürülürken, genç kızın arkasında hiçbir not bırakmadığı tespit edildi.

  İNTİHAR MI ETTİ DÜŞTÜ MÜ?

  Olay ardından şoka giren Hasan Kazdal’ın, Zeynep Bağırgan ile 2007 yılından bu yana ilişkileri olduğunu anlatırken şunları söylediği belirtildi: "Birlikte önce Bornova ardından da Alsancak’ta eğlendik. Ardından da taksiyle eve döndük. Bu sırada bana reenkarnasyon ve cin çağırmaktan bahsetti. Eve girince içerinin havasız kaldığını söyleyerek pencereleri açmaya gitti. Kendisini bulamayınca balkona çıktım. Yerde görünce, arkadaşlarıma ve polise haber verdim." Zeynep Bağırgan’ın intihar mı ettiği yoksa balkonda dengesini mi kaybedip düştüğünün araştırıldığı, soruşturmanın sürdüğü bildirildi.


  Görüş Bildir