Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
436.936
-1.05%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C
  İzmir'de mendil satan Suriyeli çocuğa dayak

  İzmir'de mendil satan Suriyeli çocuğa dayak

  İzmir'de bir lokantada yemek yiyen müşterilere mendil satmak isteyen Suriyeli çocuk, lokanta çalışanı tarafından dövüldü.
  • DHA
  • 21.07.2015 - 19:09

  Türkiye’deki Suriyeli mültecilerin sayıları gün geçtikçe artarken, yoksulluk içinde büyüyen Suriyeli çocuklar da ekmek parası kazanmak için sokaklarda mendil satıyor.

  LOKANTA ÇALIŞANI ÇOCUĞU TOKATLAMAYA BAŞLADI

  İzmir’de bir lokantada yemek yiyen müşterilere mendil satmaya çalışan Suriyeli çocuk, esnafın saldırısına uğradı. Türkçe bilmediği için ismi öğrenilemeyen Suriyeli çocuk, Basmane Meydanı'nda lokantada yemek yiyen vatandaşların yanına gitti. Çocuğun alandan uzaklaşmasını isteyen lokanta çalışanı, çocuğun direnmesi üzerine küçük çocuğu tokatlamaya başladı.

  İzmir de mendil satan Suriyeli çocuğa dayak #1

  ÇOCUĞUN BURNU KANADI

  Çevredeki vatandaşların olaya müdahalesine rağmen çocuğu yere yatırarak dövmeye devam eden lokanta çalışanı, darbeleriyle Suriyeli çocuğun burnunu kanattı.

  İzmir de mendil satan Suriyeli çocuğa dayak #2

  AĞLAYARAK UZAKLAŞTI

  Aldığı darbelerden korunmak için masalara sığınan Suriyeli çocuk, ağlayarak oradan uzaklaşmaya çalıştı. Bazı vatandaşlar çocuğa yardım etmek istedi ancak korkan çocuk ilk etapta kimseyi kendine yaklaştırmadı. Çevredeki Suriyeli vatandaşların da araya girmesiyle yardımı kabul eden çocuk, kanayan burnunu yıkadıktan sonra ağlayarak uzaklaştı.

  İzmir de mendil satan Suriyeli çocuğa dayak #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir