Petrol
111.31
-0.65%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
485.223
1.75%
10ºC
İstanbul
Güneşli 10 C

  İzmir'de öğretmenden öğrenciye dayak

  İzmir’in Konak ilçesinde bir öğretmen, derse geç kalan öğrenciyi darp etti. Olay, diğer öğrencilerin çektiği gizli görüntüyle ortaya çıktı.
  • İHA
  • 11.03.2016 - 15:10
  İzmir'de öğretmenden öğrenciye dayak

  İzmir de öğretmenden öğrenciye dayak #1

  Olay, geçen çarşamba günü, Çınarlı Anadolu Lisesinde meydana geldi. 10’uncu sınıf öğrencisi 15 yaşındaki Murat G., iki arkadaşı ile birlikte derse geç girince Elektrik ve Elektronik Teknolojisi öğretmeni M.T., geç kalan öğrencileri yerine oturtmayarak arkadaşlarının önünde ayakta dikip hesap sormaya başladı. Bu sırada, sınıftaki öğrencilerden biri bu olayı cep telefonu kamerasıyla çekmeye başladı. Öğretmen M.T., geç kalan öğrencilerden Murat G.’nin boğazını sıkarak ’Neredeydin’ diye soru sordu.

  BURNUNU YUMRUKLADI

  Murat G. arkadaşının yanında olduğunu söyledikten sonra ’Arkadaşın nerede’ diye 3 defa tekrarlayan öğretmen boğazını sıktığı öğrencinin boğazını bıraktı. Sonra kolundaki saati gösteren öğretmen, ’Saat kaç’ diye bağırdıktan sonra Murat G.’nin burnuna yumruk vurdu. Bu anlar ise öğrenci tarafından çekilen kameraya saniye saniye yansıdı. Burnu kanayan ve burnunu tutan öğrenci Murat G. acı içinde kıvranırken öğretmenine burnunun daha önceden kırık olduğunu söylemesine rağmen öğretmen aldırış etmeden çocukları sorguya çekti ve ’siz başıma bela mısınız lan’ diye bağırması dikkat çekti.

  Öte yandan öğretmen tarafından darp edilen Murat G.’nin ailesi, öğretmenden şikayetçi olarak durumu polise bildirdi. Olayla ilgili hem okulda idari hem de adli soruşturma açıldığı bildirildi.

  İzmir'de öğretmenden öğrenciye dayak VİDEO


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir