Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
440.636
1.77%
25ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 25 C

  İzmir'deki anne cinayetinde yeni bir bilgi ortaya çıktı

  İzmir’de anneleri Gülseren Süngü’yü bıçaklayarak öldürdükleri gerekçesiyle ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle yargılanmalarına devam edilen kız kardeşler ile ilgili yeni bir bilgi ortaya çıktı.
  • 08.04.2014 - 12:08
  İzmir'deki anne cinayetinde yeni bir bilgi ortaya çıktı

  İzmir deki anne cinayetinde yeni bir bilgi ortaya çıktı #1

  Aliağa’da geçen 13 Eylül’de meydana gelen olayda, eşinden boşandıktan sonra iki kızıyla birlikte yaşayan ve garsonluk yapan Gülseren Süngü’nün cesedi, minibüs şoförü olan erkek arkadaşı Erhan Ş. tarafından bulundu. Bunun üzerine bilgilerine başvurulan kadının iki kızı, annelerinin sabah saatlerinde para verip “İzmir’e gezmeye gidin” dediğini, bu nedenle evde bulunmadıklarını söyledi. Çelişkili ifade veren kız kardeşlerden birinin ayaklarındaki kan izinden şüphelenen polisin sorgusu sonunda gerçek ortaya çıktı ve annelerini öldürdükleri belirlendi. İki kız kardeş ifadelerinde, anneleriyle eve erkek getirdiği için tarttıklarını, bu yüzden bıçakladıklarını öne sürdü. Tutuklanan iki kardeş hakkında 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı.

  BEKARET KONTROLÜ İÇİN RANDEVU ALMIŞ

  Gülseren Süngü’nün ailesinin avukatı Kemal Gümüşkaşık’ın araştırmaları sırasında, yeni bir bilgi ortaya çıktı. Gülseren Süngü’nün, öldürüldüğü gün için, özel bir hastaneden kızı Şeyda P. adına, bekaret kontrolü yaptırmak üzere randevu aldığı belirlendi. Cinayetin de bu yüzden işlenmiş olabileceği öne sürüldü.

  İzmir deki anne cinayetinde yeni bir bilgi ortaya çıktı #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir