Euro
10.8426
-0.07%
Dolar
9.2924
-0.41%
Altın
532.73
0.55%
Borsa
1.431
0.97%
Bitcoin
575.900
0.32%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C

  İzmirli adam 3. çocuğunun da kendinden olmadığını öğrendi

  22 yıllık evliliğinin ardından iki çocuğunun kendisinden olmadığını öğrenince yıkılan Osman Çürümez, bir şok daha yaşadı.
  • Ajanslar
  • 17.06.2015 - 08:54
  İzmirli adam 3. çocuğunun da kendinden olmadığını öğrendi

  İzmirli adam 3. çocuğunun da kendinden olmadığını öğrendi #1

  Türkiye, hurdacı Osman Çürümez ismini 6 yıl önce İzmir'den gelen ilginç bir haberle duydu. O zaman 15 ve 12 yaşlarında iki çocuğu olan Çürümez, aynı zamanda köylüsü olan 22 yıllık nikahlı eşi Nimet Çürümez ile tartıştı.

  "ÇOCUKLAR ENİŞTENDEN"

  Tartışma kavgaya dönüşünce kadın, eşyalarını toplayıp çocuklarını da yanına alarak Ankara'daki ailesinin yanına döndü. Telefon açıp öfkeli eşini ikna etmeye çalışan Osman Çürümez, "Bari çocuklarımızı düşün. Ne olur geri dön" dedi. Ancak ne olduysa bundan sonra oldu. Kadın, "O çocuklar senden değil zaten, eniştenden" deyince Çürümez'in başından adeta kaynar sular döküldü. Kulaklarına inanamayan adam, hemen boşanma davası açtı. Ardından çocuklar için DNA testi yaptırdı.

  DNA raporları ile çocukların Çürümez'den olmadığı ortaya çıktı. Çürümez, yıllardır "evladım" diye bağrına bastığı iki çocuğu nüfusundan düşürdü. Kendisini aldattığı belgelenen kadına ise "hakaret" ve "ölümle tehdit" iddialarıyla dava açtı.

  Kadın, bin 800 lira para cezası ile 9 ay hapse mahkum oldu ve cezaevine konuldu. Çürümez ayrıca eski eşi ve kendisini aldattığı ablasının eşi A.Y.'ye 200 bin lira tazminat istemiyle dava açtı.

  OTOGAR'DA TANIŞTILAR

  Yaşadığı şok nedeniyle psikolojisi bozulan ve 3 ay hastanede kalan Çürümez, 2012'de ise Denizli Otogarı'nda Naime G.'yle tanıştı. İlk eşinden 13 yaşında bir oğlu olan Naime G.'yle nikahsız birliktelik kuran Çürümez, 2 yıl sonra baba olacağını öğrenince büyük sevinç yaşadı. Ancak sevinç kısa sürdü. Naime G., doğuma sayılı günler kala Çürümez'e hayatının ikinci şokunu yaşattı. Çocuğun, Çürümez'den değil Denizli'de tanıştığı M.Ç.'den olduğunu söyledi. Çılgına dönen Çürümez, kadını evden kovdu. Ayrıca, Naime G.'yi kendisine küfür ve hakaret edip tehditler savurduğu gerekçesiyle de savcılığa şikayet etti.

  ÇOCUĞA KIYAMADI

  6 yılda ikinci kez dünyası yıkılan Çürümez, "Bu nasıl bir dünya. Aynı acıyı 6 yılda ikinci kez yaşadım. Bunlar kadın değil şeytan" diye isyan etti. Çürümez, evinden kovduğu kadının ilk evliliğinden olan çocuğuna ise sahip çıktı, "Kendi oğlu bile annesinin yanına gitmek istemiyor. Onu sokağa atamadım" dedi.


  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir