Petrol
87.73
0.98%
Euro
19.4737
-0.73%
Dolar
18.6362
0.02%
Altın
1.078
-0.19%
Borsa
5021
-0.50%
Bitcoin
319.606
-1.66%
13ºC
İstanbul
Bulutlu 13 C

  İzmirli kız kardeşler cinayeti sakin sakin anlattı

  Annelerini öldüren iki kız kardeşi ziyaret eden dedeleri, kızların tavrı yüzünden sinir krizi geçirdi.
  • 24.09.2013 - 17:10
  İzmirli kız kardeşler cinayeti sakin sakin anlattı

  İzmirli kız kardeşler cinayeti sakin sakin anlattı #1

  İzmir'in Aliağa ilçesinde annelerini öldürdükleri gerekçesiyle tutuklu bulunan Şeyda P. (19) ve B. P. (17) kardeşlerin ilk ziyaretçileri anneanne Cevriye Süngü ve dede Kazım Süngü oldu. Kızlarını kaybeden yaşlı çift, olayı bir de torunlarından dinlemek istedi ve görüşme için özel izin aldı. Anneanne ve dedelerinin isteği üzerine konuşmaya başlayan kız kardeşler, cinayeti en ince ayrıntısına kadar anlattı.

  GÖRÜŞMEDE GERGİNLİK YAŞANDI

  Kızların soğukkanlılığı karşısında sinirlenen anneanne Cevriye Süngü’yle torunu Şeyda arasında gerginlik yaşandı. Dede sinir krizi geçirince ziyareti yarıda kestiler. Görüşme sonrası çift, Aydın’daki evlerine döndü. Acı ziyareti anlatan Gülseren Süngü’nün amcası Sebahattin Süngü, 'Elimizden geldiğince sakin olmaya çalışıyoruz. Kızlar anlamadığımız bir şekilde bize de tepkililer. Babalarının dolduruşuna geliyorlar. Kardeşim Kazım torunlarıyla yaptığı görüşü bana gözyaşı içinde anlattı. Torunları cinayeti soğukkanlılıkla detaylarıyla anlatmış. Kardeşim ve eşi sinirlerine hakim olamayarak ziyareti yarıda kesmiş' diye konuştu.

  ÖNCE ELEKTRİK SONRA BIÇAK

  Kızlar cinayeti daha önce şu şekilde anlatmıştı; 'Sabah eve gelince elektro şok cihazıyla elektrik verdik. Bayılmadı, biz de elimizdeki cihazla başına vurduk. Kendini kaybedince bıçakladık.'


  Görüş Bildir