Euro
0.00%
Dolar
0.00%
Altın
0.00%
Borsa
0.00
0.00%
Bitcoin
485.305
-0.66%
-3ºC
İstanbul
Çok bulutlu -3 C

    Kaçan boğa kahvehaneye girerse..

    Ankara Hasköy'de kasaptan kaçan bir boğa, Altındağ'da bir kahvehaneye girdi.
    • 26.10.2012 - 14:14
    Kaçan boğa kahvehaneye girerse..

    Kaçan boğa kahvehaneye girerse.. #1

    Ankara Hasköy'de, kasaptan kaçan boğa, kilometrelerce süren takibin ardından Altındağ Çalışkanlar Sokak'ta bulunan bir kahvehanenin önünde köşeye sıkıştırıldı. Altındağ İnşaatçılar Yardımlaşma Dernek ve Lokali'nin bulunduğu kahvehanenin içindeki müşteriler, boğayı görmeleri ile birlikte aniden kapıları kapattı. Boğanın sahibi ile birlikte olay yerine gelen kasap ve yardımcıları, boğayı yakalamak için yoğun çaba sarf etti.

    Kaçan boğa kahvehaneye girerse..

    Kaçan boğa kahvehaneye girerse.. #2

    KAHVEHANE İÇİNDE ARBEDE YAŞANDI

    Kahvehanenin içindeki müşterilerden bazıları, boğayı yakalamak için kapıyı açtı. Kapının açıldığını fark eden boğa aniden kahvehanenin içine daldı. Boğanın içeri girmesi ile birlikte kahvehane içinde arbede yaşandı. Vatandaşlar, kendilerini kahvehaneden dışarı atmayı başardı. Boğadan kaçamayan iki kişi kahvehanede mahsur kaldı. İçerideki vatandaşlar, "Tansiyonum düştü, Allah rızası için bu boğayı yakalayın." diye sitem etti.

    Boğanın sahibi Eyüp Özdemir, Altındağ Belediyesi'ne 150 lira kurban kesim parası verdiklerini, ancak kasabın kurbanlık hayvanlarını kesmeden kaçtığını iddia etti. Altındağ Belediyesi boğa yakalama timini cep telefonu ile defalarca aradığını vurgulayan Özdemir, "Belediye ekiplerini saat 4'te aradım. Bana mesaimiz bitti diye cevap verdiler." diye konuştu.

    Kaçan boğa kahvehaneye girerse.. #3

    KASAP BOĞAYI BIÇAKLADI

    Sahibinin elinden kaçarak kahvehaneyi birbirine katan boğa, kasabın hışmına uğradı. Acımasız kasap, kahvehaneden güçlükle çıkarılan boğayı arkadan bıçakladı.

    VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERDİ

    Aldığı bıçak darbesiyle dizi kırılan boğa, can havliyle binanın arka bahçesine kaçtı. Sahipleri ve kasap tarafından boğa, etkisiz hale getirildi. Boğa, daha sonra bir ağaca bağlandı. Öte yandan, boğanın bıçaklanmasına tanık olan vatandaşlar, duruma tepki gösterdi.


    Görüş Bildir