Euro
15.2868
-0.01%
Dolar
13.5939
0.03%
Altın
794.2040
-0.05%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
506.001
1.35%
-2ºC
İstanbul
Çok bulutlu -2 C

  Kafama vazoyla vurup elbiselerimi çıkarmamı istedi

  Bulgar kadın rallici zanlıyı 3G ile teşhis etti.
  • 15.08.2012 - 16:31
  Kafama vazoyla vurup elbiselerimi çıkarmamı istedi

  Kafama vazoyla vurup elbiselerimi çıkarmamı istedi #1

  Bulgaristan’ın şampiyon rallicilerinden Ekatarine S.’nin boğazına bıçak dayayarak taciz ettikten sonra yaklaşık 2 bin lirasını gasp ettiği ileri sürülen Murat Cam yakalandı. Olayın ardından ülkesine geri dönen Ekatarine S.’nin 3G yayını vasıtasıyla teşhis ettiği Murat Cam tutuklandı.

  Sarıyer’de oturan bir arkadaşının yanına misafirliğe gelen Bulgaristan şampiyon rallicilerinden Ekatarine S., iddiaya göre pazar günü bir kişi tarafından taciz edildikten sonra yaklaşık 2 bin lirası gasp edildi. Olayla ilgili çalışma yapan Gasp Büro Amirliği ekipleri, Ekatarine S.’nin ifadesine başvurdu. Ekatarine S.’nin ifadesinde, "Rallici olan erkek arkadaşımın daveti üzerine yanına geldim. Arkadaşım işleri dolayısıyla olaydan yarım saat önce dışarı çıktı. Bir süre sonra kapı zili çaldı. Kapı merceğinden baktım tanımadığım biri vardı. Beni taciz edip paramı gasp ettikten sonra dışarı çıktı" dediği öğrenildi. Ekatarina S., kafasına vazoyla vurup elsibelereni çıkarmasını istediği saldırgandan kendisini banyoya kilitleyerek kurtuldu.

  3G İLE TEŞHİS ETTİ

  Daha önce benzer şekilde evlere girerek hırsızlığa karışan kişileri yakın takibe alan ekipler, şüpheli olarak Murat Cam (27)’ı yakalayarak gözaltına aldı. Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilerek sorgulaması yapılan Murat Cam ifadesinde suçlamaları kabul etmedi. Ülkesine geri dönen Ekatarine S.’nin olaydan dolayı psikolojik destek aldığı öğrenildi. Ekatarine S.’nin 3G yayını vasıtasıyla kendisini taciz ve gasp eden kişi olarak Murat Cam’ı teşhis etti. Emniyetteki işlemlerinin ardından Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edilen Murat Cam tutuklanarak cezaevine gönderildi.


  Görüş Bildir