Petrol
96.09
-0.52%
Euro
18.1561
-0.57%
Dolar
18.0854
0.04%
Altın
1.016
-0.51%
Borsa
302
0.00%
Bitcoin
389.711
-6.41%
22ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 22 C

  Kanserden ölen doktordan duygulandıran paylaşım

  Antalya'da, mide kanseri sonucu yaşamını yitiren uzman doktor Fatma Serçin Kayı'nın Facebook'taki paylaşımı, sevenlerini iki kez üzdü.
  • DHA
  • 24.07.2015 - 03:20
  Kanserden ölen doktordan duygulandıran paylaşım

  Kanserden ölen doktordan duygulandıran paylaşım #1

  Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda uzman doktor olarak bir süre çalışarak ihtisas yapan 33 yaşındaki Fatma Serçin Kayı, Özel İstanbul Bahçelievler Medical Park Hastanesi'nde, bir süredir tedavi gördüğü mide kanserine yenildi.

  "ÖLÜMÜN SAATİ YOK"

  Genç yaşta hayata veda eden Fatma Serçin Kayı, kısa süre önce sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta paylaştığı gönderide, "Yanınızdaki kişiye değer verin. Kırmayın onu. Durup durup sevdiğinizi söyleyin. Özel hissettirin. En ufak bir şeyde bitti demeyin, ağlatmayın, üzmeyin. Neden mi. Çünkü ölümün saati yok. Belki son sarılmanızdır, belki son görüşünüzdür. Belki saatler sonra ona değil de artık toprağına dokunacaksınız. O değil de toprağını öpeceksiniz. Belki ettiğiniz kavgalara bile pişman olacaksınız. Keşke yanımda olsa da sarılsam diyeceksiniz. Sevdiklerinizin değerini kaybettikten sonra değil, şu an bilin. Toprak aldığında geri vermez, çünkü ölümün saati yok" ifadelerine yer verdi.

  Kanserden ölen doktordan duygulandıran paylaşım #2

  İYİLİK MELEĞİ..

  Çalıştığı hastanelerde 'iyilik meleği' olarak da tanınan Kayı, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde 2009- 2014 yılları arasında ihtisas yaptı. Bir süre sonra Muş Devlet Hastanesi'nde Kadın Doğum Uzmanı olarak görev yapan Fatma Serçin Kayı, İstanbul'da özel bir hastanede mide kanseri tedavisi gördüğü sırada yaşamını yitirdi. Fatma Serçin Kayı, Antalya Muratpaşa Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Andızlı mezarlığında, sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

  Kanserden ölen doktordan duygulandıran paylaşım #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir