Euro
10.8256
0.73%
Dolar
9.3121
0.55%
Altın
530.08
0.7%
Borsa
1.418
0.58%
Bitcoin
575.647
2.37%
16ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 16 C

  Karabük'te ihaleyi kazanan taraf meydan dayağı yedi

  Karabük'te diyaliz hastalarını taşıma ihalesini kaybeden taraf, ihaleyi kazanan tarafa sopalarla saldırdı.
  • 22.01.2015 - 19:47
  Karabük'te ihaleyi kazanan taraf meydan dayağı yedi

  Karabük te ihaleyi kazanan taraf meydan dayağı yedi #1

  Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, geçen hafta kentteki diyaliz hastalarının kamu hastanelerine taşınması için servis ihalesi gerçekleştirdi.

  İhaleyi kazanan firmanın sahibi E.E.K. ve 3 çalışanı, sözleşme ile ilgili işlemler için önceki gün Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne giderken bina önünde saldırıya uğradı.

  SOPA, TEKME VE YUMRUKLARLA SALDIRDI

  Geçen yıl taşıma işini yapan ve ihaleyi kaybeden firmanın 9 çalışanı, 4 kişiye sopa, tekme ve yumruklarla saldırdı. Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'nde görevli güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle kaçan 9 kişi, daha sonra polis tarafından tespit edilerek gözaltına alınırken, firma sahibi E.E.K., çalışanlar M.N., İ.S. ve B.B, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

  İhaleyi kazanan tarafa meydan dayağı

  GASP EDİLDİ

  Kavga esnasında E.E.K'nın elinde bulunan ve içersinde 25 avro ile kıymetli evrakların ise gasp edildiğini iddia etti. Polis daha sonra yaptığı aramada çantayı kavganın olduğu yere yakın bir yerde bulurken, içinin ise boş olduğu kaydedildi.

  Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorguları tamamlanan K.B., E.A., N.K., M.A., B.A., K.S., S.S., R.A, F.K., polisin geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir