Euro
10.4009
-0.27%
Dolar
8.8628
-0.05%
Altın
498.43
-0.12%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
388.489
1.83%
16ºC
İstanbul
Açık 16 C

  Adanalı sokak ortasında karısını tekme tokat dövdü

  Adana'da bir kişi, çocuğunu görmek için evine gelen boşanma aşamasındaki eşini sokak ortasında dövdü.
  • 15.01.2016 - 11:58
  Adanalı sokak ortasında karısını tekme tokat dövdü

  Adanalı sokak ortasında karısını tekme tokat dövdü #1

  Olay, Seyhan ilçesi Reşatbey mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, bir çocuk sahibi Mehmet Emin ve Şerife Kocasakal çifti, kısa bir süre önce boşanma kararı alarak ayrı yaşamaya başladı. Çocuk ise baba Mehmet Emin'de kaldı. 36 Eşinin çocuğu göstermediğini iddia eden Şerife Kocasakal (20), sabah saatlerinde Mehmet Emin Kocasakal'ın evine gitti. Burada çıkan tartışmada Mehmet Emin Kocasakal, korkarak kaçan eşi Şerife Kocasakal'ı sokağa kadar kovalayarak herkesin içinde darp etti. Olayı gören esnaf, Kocasakal'a müdahale ederek polis ve sağlık ekibi çağırdı. Aldığı darbe nedeniyle yerden kalkamayan Şerife Kocasakal gözyaşlarına boğuldu.

  Adanalı sokak ortasında karısını tekme tokat dövdü #2

  "KENDİSİ DÜŞTÜ"

  Ayağa kalkmakta güçlük çeken Şerife Kocasakal, polis tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı. Bu sırada olay yerine gelen sağlık ekipleri, Şerife Kocasakal'ı ambulansla hastaneye kaldırdı. Olay yerinde gözaltına alınan Mehmet Emin Kocasakal ve babası Veysel Kocasakal ise Şerife Kocasakal'ın ambulansa bindirilmesini polis otosundan izledi. 56 Şerife Kocasakal'ın kendilerini tehdit ettiğini iddia eden Mehmet Emin Kocasakal, "Darp ettiniz mi?" sorusunu "Yok" diye cevapladı. Gözaltındaki baba Veysel Kocasakal'ın ise "Kendisi düştü" demesi dikkat çekti.

  Adanalı sokak ortasında karısını tekme tokat dövdü #3

  "ÖLDÜRMEDİĞİME DUA ETSİN"

  Olayı gören bir esnaf, "Ben burada duruyordum. Bağırarak kadının üstüne yürüdü. Ayırmaya gittiğim sırada kadını aldı yere çarptı. Ben adamı kadını bırakması için itekledim. Bize; 'Onu öldürmediğime dua etsin' dedi. Babası bizi tuttu, 'Bırakın karışmayın karı-koca kavgası' dedi. Bu şekilde karı-koca kavgası olmaz. Ne olursa olsun karşısındaki bir kadın" diye konuştu.

  Adanalı sokak ortasında karısını tekme tokat dövdü #4

  Adanalı sokak ortasında karısını tekme tokat dövdü #5

  Adanalı sokak ortasında karısını tekme tokat dövdü #6

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir