Petrol
97.03
0.75%
Euro
18.4247
0.80%
Dolar
17.8721
-0.15%
Altın
1.029
-0.37%
Borsa
283
0.00%
Bitcoin
425.757
1.90%
25ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 25 C

  Kemal Kılıçdaroğlu Gazel Toprak'ın cenazesine katıldı

  Geçirdiği kalp krizi sonucu 76 yaşında hayata veda eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak'ın annesi Gazel Toprak son yolculuğuna uğurlandı.
  • 16.04.2014 - 16:14
  Kemal Kılıçdaroğlu Gazel Toprak'ın cenazesine katıldı

  Kemal Kılıçdaroğlu Gazel Toprak ın cenazesine katıldı #1

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak'ın 76 yaşındaki annesi Gazel Toprak, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 

  CENAZEYE KATILAN İSİMLER

  Ataköy 5. Kısım Camii'nde kılınan cenaze namazına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Bihlun Tamaylıgil, Umut Oran, Gürsel Tekin, Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Akif Hamzaçebi, Milletvekilleri İlhan Cihaner, Mustafa Balbay, Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı YIlmaz Büyükerşen, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, sanatçı Yavuz Bingöl, teknik direktör Rıza Çalımbay ile çok sayıda partili ve ailenin yakınları katıldı.

  Kemal Kılıçdaroğlu Gazel Toprak ın cenazesine katıldı #2

  "TAKDİR-İ İLAHİ DİYECEK BİR ŞEY YOK"

  Erdoğan Toprak kardeşleri ile birlikte taziyeleri kabul etti. Cenaze namazının ardından tabutu omuzlayan Kılıçdaroğlu açıklama yapmadan camiden ayrıldı. Cenaze namazının ardından üzüntülerini dile getiren Umut Oran, "Erdoğan Toprak sevdiğimiz bir arkadaşımız. Acısını paylaşıyoruz. Aileye başsağlığı diliyoruz. Takdir-i ilahi. Diyecek bir şey yok" dedi.

  Kemal Kılıçdaroğlu Gazel Toprak ın cenazesine katıldı #3

  "HEM BAŞSAĞLIĞINA HEM DE HAYAT DEVAM EDİYOR DEMEK İÇİN GELDİK"

  Mustafa Balbay da, "Yunus Emre'nin ölüm üzerine çok güzel bir deyişi var. Doğrusu içeride biz cezaevini mezarlığı bir gerisindeki yer diye değerlendirirdik ve ölümle de çok barışıktık. Anadolu halkının en güzel sözlerinden biri de derler ki; 'Allah sıralı ölüm versin' derler. Sıralı bir ölüm. Erdoğan Toprak kardeşimiz annesini kaybetti. Buraya hem Erdoğan Toğrak'a başsağlığı dilemek hem de hayat devam ediyor demek için geldik" ifadelerini kullandı. Gazel Toprak'ın cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki aile kabristanlığına defnedildi.

  Kemal Kılıçdaroğlu Gazel Toprak ın cenazesine katıldı #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir