Petrol
95.69
0.81%
Euro
18.2905
0.27%
Dolar
17.9632
0.28%
Altın
1.025
0.21%
Borsa
275
0.00%
Bitcoin
426.890
3.08%
25ºC
İstanbul
Çok bulutlu 25 C

  Kemal Kılıçdaroğlu'nun yağlı boya resmi yapıldı

  Ünlü ressam İbrahim Çallı’nın torunu Yaşar Çallı, Kılıçdaroğlu’na üzerinde resminin bulunduğu yağlı boya tablosu hediye etti.
  • İHA
  • 13.02.2015 - 11:21
  Kemal Kılıçdaroğlu'nun yağlı boya resmi yapıldı

  Kemal Kılıçdaroğlu nun yağlı boya resmi yapıldı #1

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Denizli’de yerel sanatçı ve edebiyatçılarla buluştu. Ünlü ressam İbrahim Çallı’nın torunu Yaşar Çallı, Kılıçdaroğlu’na üzerinde resminin bulunduğu yağlı boya tablosu hediye etti.

  KILIÇDAROĞLU'NA SÜRPRİZ

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kahvaltısını işçilerle yaptıktan sonra Dedeman Otel’de yerel sanatçılar ve edebiyatçılarla bir araya geldi. Birçok sanatçı ve edebiyatçının katıldığı etkinlikte Kemal Kılıçdaroğlu, konuklarla tek tek tokalaştı. Bu arada Denizlili ünlü ressam İbrahim Çallı’nın torunu Yaşar Çallı, Kılıçdaroğlu’na sürpriz yaptı.

  Kemal Kılıçdaroğlu nun yağlı boya resmi yapıldı #2

  YAĞLI BOYA TABLOSU

  Üzerinde Kemal Kılıçdaroğlu’nun resminin bulunduğu yağlı boya tablosunu CHP Lideri’ne hediye eden Yaşar Çallı, "Atatürk’ten bu yana tüm CHP Genel Başkanlarının portresini yapmaya çalışıyorum. Daha önce de yaptım. Bugün de gelip size hediye etmek istedim. O portreler inşallah bir gün layık olduğu duvara asılır" dedi.

  Tabloyu alan Kılıçdaroğlu hediyeden dolayı teşekkür etti. Toplantıya katılan diğer sanatçılar da eserlerini Kılıçdaroğlu’na hediye etti. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir