Euro
10.3856
0.08%
Dolar
8.8808
0.12%
Altın
496.13
0.37%
Borsa
1.384
0%
Bitcoin
372.564
-1.18%
17ºC
İstanbul
Çok bulutlu 17 C

  Kemal Sunal'ın filmi gerçek oldu

  Sokakta, kahvede, evde, işyerinde... Gülmek için mekan ve yer tanımıyor.
  • 16.04.2012 - 15:29
  Kemal Sunal'ın filmi gerçek oldu

  Kemal Sunal ın filmi gerçek oldu #1

  Mut İlçesi'nde Orman İşletme Müdürlüğü'nde memur olarak çalışan Sabahattin İncel, Kemal Sunal'ın oynadığı ''Gülen Adam'' filmindeki gibi sürekli gülerek, etrafına neşe katıyor.

  MAHALLE SAKİNLERİ TEPKİ GÖSTERDİ

  İncel (42), AA muhabirine yaptığı açıklamada, başrolünü Kemal Sunal'ın oynadığı, yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı 1989 yılı yapımı ''Gülen Adam'' adlı komedi filminde olduğu gibi, küçük yaşlardan bu yana sürekli güldüğünü, bu yüzden yakınlarının kendisine ''gülen adam'' lakabını taktığını belirtti.

  İncel, şu anda oturduğu mahalleye ilk taşındıklarında komşularının önce ''Bu adam her şeye gülüyor'' diyerek tepki gösterdiğini, ancak daha sonra bunun mizacından kaynaklandığını ve art niyet taşımadığını görerek kendisine alıştıklarını ifade etti.

  'KOMUTANLARIM DA ALIŞTI'

  Sürekli gülmesi nedeniyle, askerde daha çok sıkıntı çektiğini anlatan İncel, ''Komutanlarım sürekli güldüğüm için kızıyorlardı, ben gene de gülüyordum. Ama daha sonra öğrendiler, ben elimde olmadan hep gülüyorum. Komutanlarım da alıştı'' dedi.

  ŞEHİT HABERLERİ DIŞINDA HER ŞEYE GÜLÜYOR

  Sabahattin İncel'in eşi Necla İncel ise 1995 yılında görücü usulüyle evlendiklerini, bir kız ve bir erkek çocukları olduğunu belirterek, ''Bu güne kadar aramızda hiç kırgınlık olmadı. Ama ben bazen kızdığım zaman bile Sabahattin karşımda gülüyor, ben de kendimi tutamıyorum, gülmeye başlıyorum. Sabahattin sadece televizyonda şehit haberleri karşısında duygulanıyor. Onun dışında her şeye gülüyor'' dedi.

  Mut Orman İşletme Müdürü Hasan Keskin ise Sabahattin İncel'in iş yerinde neşe kaynağı olduğunu belirterek, ''Sürekli gülerek diğer çalışanları da motive ediyor. Herkes kendisini seviyor'' diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir