Euro
9.7086
-0.08%
Dolar
8.154
0.06%
Altın
453.76
-0.06%
Borsa
1.368
-0.56%
Bitcoin
510.000
3.34%
kalan süre
Sahur
-
Öğle
-
İkindi
-
İftar
-
Yatsı
-

  Kılıçdaroğlu’ndan Noel mesajı

  Kılıçdaroğlu, "Tarih boyunca birçok farklı inanç ve dine ev sahipliği yapan Anadolu, hoşgörü, barış ve kardeşliğin sembolüdür" dedi.
  • 24.12.2015 - 13:47
  Kılıçdaroğlu’ndan Noel mesajı

  Kılıçdaroğlu’ndan Noel mesajı #1

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hıristiyan vatandaşların Noel Bayramı’nı yazılı bir mesajla kutladı. Kılıçdaroğlu, “Tarihin en güç dönemlerinde dahi karşılıklı saygı ve sevgilerini yücelten halkımız günümüzde de bu hisleri canlı bir şekilde yaşamaktadır.” dedi.

  KILIÇDAROĞLU'NUN NOEL MESAJI

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Noel mesajı şu şekilde:

  “Tarih boyunca birçok farklı inanç ve dine ev sahipliği yapan Anadolu, hoşgörü, barış ve kardeşliğin sembolüdür. Cumhuriyetin kuruluşundan itibaren de bu sembol anlayış devam etmiş, ayrımcılık, ötekileştirme, ırkçılık ve nefret söylemi ülkemizde asla zemin bulamamış; birbirinden farklı dinlere, inançlara sahip vatandaşlarımız, bayramlarını hep birlikte kutlamış, dostluk, kardeşlik, sevgi ve birlik hissi etrafında kaynaşmıştır. Tarihin en güç dönemlerinde dahi karşılıklı saygı ve sevgilerini yücelten halkımız günümüzde de bu hisleri canlı bir şekilde yaşamaktadır. Ülkemizin birinci sınıf demokrasiye ulaşması yolunda en büyük gücümüz, dayanağımız halkımızın yaşattığı bu güzel değerlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle başta Hristiyan vatandaşlarımız olmak üzere tüm Hristiyanların Noel Bayramı’nı kutluyor; tüm insanlığa mutluluk ve huzur getirmesine vesile olmasını diliyorum.”

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir